Teknohayat-2 sistem alınır mı?

NVIDIA şart değilse, kesinlikle arkadaşın attığı sistem hocam. ROG ekran kartı ve 6750XT. Sırf İtopya sitesinde o kart 13500 kesinlikle kaçmaz.

NVIDIA şart değilse, kesinlikle arkadaşın attığı sistem hocam. ROG ekran kartı ve 6750XT. Sırf İtopya sitesinde o kart 13500 kesinlikle kaçmaz.

Bence fiyatını haketmiyor daha iyileri bulunabilir bu sistem gibi.

NVIDIA almak istiyorum. Sizce attığım sistem alınabilir mi? O fiyat bandında güzel midir?

NVIDIA almak istiyorum. Sizce attığım sistem alınabilir mi? O fiyat bandında güzel midir?

Zorunluysa NVIDIA bakabilirsiniz. Ama şu an bu bütçede 6700XT'ler dolarşırken 6750XT ve üstüne üstlük ASUS ROG bulmuşken kaçmaz dediğim gibi.

Zorunluysa NVIDIA bakabilirsiniz. Ama şu an bu bütçede 6700XT'ler dolarşırken 6750XT ve üstüne üstlük ASUS ROG bulmuşken kaçmaz dediğim gibi.

1672085971383.png

Bu nasıl sizce alınır mı? Yoksa pahalı mı?

Eki Görüntüle 1614951

Bu nasıl sizce alınır mı? Yoksa pahalı mı?

12400F olan sistem bitmiş sanıyorum ki. Bence birkaç gün daha bekleyin belki bir yılbaşı sistemi gelir. Gelmezse de 5600'ü 5600X'le değiştirmeyi gerektirecek kadar aralarında bir fark yok. Tavsiyem değiştirmeden alın. Pahalılık konusu 12400F olsaydı tabii ki daha iyi olacaktı ama yapacak bir şey yok. @messinicocugu belki daha iyi fikirleri vardır, masaüstü tarafında o daha bilgili o da yardımcı olabilir bence.

bu sistemi fotoğraftaki gibi yapıp al 17k'ya geliyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (37).png
    Ekran Görüntüsü (37).png
    216,6 KB · Görüntüleme: 42
Bu sistemi fotoğraftaki gibi yapıp al 17K'ya geliyor.

Kasa ve SSD'de de bütçe olduğu için isteğe bağlı olarak değişiklik yapılabilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı