Teknoking 2 alınır mı?

kesinlikle bende öyle düşünüyorum ama kargo takipten bakıyorum hala birşey gözükmüyor aradım ups i firmadan çıkmamış daha dediler kargolayan firmayla görüşün dediler.
Hala takip edemiyor musun son durum nedir ?
kesinlikle bende öyle düşünüyorum ama kargo takipten bakıyorum hala birşey gözükmüyor aradım ups i firmadan çıkmamış daha dediler kargolayan firmayla görüşün dediler.
Hocam durum nedir sizde elinize ulasti mi?

Son düzenleme:
Geldi benimki ama henuz kurma firsatim olmadi
Hocam fanların rgb bağlantısını doğru yapmışlar fakat fanı çalıştıracak kabloyu yanlış yere takmışlar. Temperli cam tarafı değilde diğer kapağı söktüm kabloları çorba etmişler hepsini tek tek çıkardım düzenledim fan kablolarını buldum doğru yerlerine taktım şuan saat gibi çalışıyor bir sorunum kalmadı. Gta5 indiriyor orjinal oyunla test edeyim diye onun inmesini bekliyorum😅

Bu arada ekran kartını takacağın vidayı anakartın kutusunun içinde ara siyah vida olması gerek. Ben ekran kartı tutucudan çıkan vidayı denedim girmedi siyah vida girdi. Ekran kartı tutacağı da bir garip ekran kartına temas etmiyor nasıl tutacak bilmiyorum belki ben hakkını verememişimdir😂

Pc çok güzel😂
Dostum bu fan dönmeme işini nasıl çözdün? aynı sorun bende mevcut şuan. Renk var ama fanlar dönmüyor.

Son düzenleme:
1592144953186.jpeg

1592145004843.jpeg

Şu şekilde kablolar olması gerekiyor sarı siyaha bağlı olanların kablosunu sök siyah kırmızıya tak

Hocam tesekkur ediyorum ugrastirdim seni. Bende o kablolar yok galiba demonte aldigim icin koymamislar. Seninkilerde haricidir muhtemelen, PSU’dan gelmiyor degil mi o cikislar? Cunku sistemimiz tamemen ayni.
Psu dan geliyor kablolar. Olması gerekir diye düşünüyorum iyice bi kurcalayın sarı siyah ve kırmızı siyah kablolar aynı hatta bağlılar

Yeni konular

Geri
Yukarı