Teknoloji bağımlılığı ve kız arkadaşım

yavuzmaze

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler, son 1 aydır ciddi psikolojik sıkıntılar yaşıyorum. Yazılımla ugrasıyorum. Okuldan 6 da donuyorum gece 2'ye kadar bilgisayarın basından kalkmıyorum. Kız arkadsımla uyku oncesı 15 dakıka konusuyorum. Bunları sorun etmedi, fakat psikolojik sıkıntılarımı son 2 haftadır çok fazla yansıtıyorum. Az konusmakta bunu destekliyor. 6 aylık güzel bir ilişkimiz vardı, daha once 1 kez ayrılma konusu açıldı. Çabaladım ayrılmadık. Ama şu an bıktığını söylüyor. Ne yapmalıyım?

Azaltın teknolojiyi hocam. Sağlığınız için çok olumsuz etkiler verecektir. Atıyorum gece 2'ye kadar bakıyorsanız bugün gece 12 ye kadar bakın yavaş yavaş azaltın. Hayatınızı düzene sokun. Eğer sokmazsanız her şeyiniz kaybolur kız arkadaşınız gibi. İlgi vermediğiniz için sizden ayrılır sizde bitmiş psikolojiniz ile kendinizi yiyip bitirirsiniz.

Azaltın teknolojiyi hocam. Sağlığınız için çok olumsuz etkiler verecektir. Atıyorum gece 2'ye kadar bakıyorsanız bugün gece 12 ye kadar bakın yavaş yavaş azaltın. Hayatınızı düzene sokun. Eğer sokmazsanız her şeyiniz kaybolur kız arkadaşınız gibi. İlgi vermediğiniz için sizden ayrılır sizde bitmiş psikolojiniz ile kendinizi yiyip bitirirsiniz.
orda bahsetmedım ama coklu kısılık bozuklugu var hocam

@yavuzmaze yanlış düşünüyorsunuz. Bir klavye sizin sağlığınızdan önemli mi ki? Doğru karar, önce sağlığınız. O klavye sonra alınabilir ama siz daha yıpranabilirsiniz.

Geri
Yukarı