Teknoloji tasarım dersi için ilgi çekici problem önerisi

prof_efe

Decapat
Merhaba, ben Efe. Teknoloji tasarım dersine her zaman ilgi çekici şeyler yapmışımdır. Her zaman okulda başıma toplanıyorlar. Yine yapıyordum fakat geliştirdiğim ürün çalışmadı. Aklıma da fikir gelmiyor. İlgi çekici problem ve çözüm yazar mısınız? Arduino ile yapabilirsem daha iyi olur. Ama fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kodlayın bi' e-scooterler ve bisikletler için ABS sistemi de yurt dışına işe çağırsınlar sizi. Şaka bir yana Türkiyede bunu yapan yok. Yurt dışında da sadece Bosch yaptı fakat sadece kendi bisikletlerinde var. Yaparsanız ilk olabilir.
Arduino ile hem x hem de y katmanında hareket edebilen bir asansör projesi yapabilirsin geleceğin teknolojisi olarak bence ilgi çekici.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kodlayın bi' e-scooterler ve bisikletler için abs sistemi de yurt dışına işe çağırsınlar sizi. Şaka bir yana Türkiye'de bunu yapan yok. Yurt dışında da sadece Bosch yaptı fakat sadece kendi bisikletlerinde var. Yaparsanız ilk olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben böyle bir şeyden bahsetmedim. Benim anlatmak istediğim monitörde fare gezer gibi asansörün gezmesi.

Geri
Yukarı