Teknoloji ve donanım bilgimi nasıl genişletebilirim?

Ne yapıyoruz bu ufaklığa?
Hocam şimdi bayağa bir yazdım ama anlar mısınız bilemedim o yüzden ben size bir link atayım oradan bakın.
Hocam şimdi bayağa bir yazdım ama anlar mısınız bilemedim o yüzden ben size bir link atayım oradan bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu videoda sadece temelleri ve okuma yazma gibi işleri anlatır.
Bunlar kolay işler, ben bazen işin içinden çıkamıyorum. Hocamla bazen çalışıyoruz, ben de kendim serbest olarak yazıyorum. Kendi başıma yaptığımda bazen çok karışık şeyler oluyor :)
Hocam belki bu sohebt farklı yerlere gider sonra yorumlar taşınmasın :)
IG imzamda merak ettiğiniz olursa istek atmanız yeterli ;)
Belki annem kızar ama xD
Bazen saçma geliyor böyle insanlarla konuşma falan şeklinde nasihatler veriyor..
Chrome'da Sosyal'de gezinirken bile annem geçtiğimde alt Tab'a atıyorum kızmasın diye.
Ne olabilir ki gelip böbreğimi söküp Technopat'ta ikinci el böbrek diye satmazlar.
Olsun anne sözü her zaman en doğrusudur.

Son düzenleme:
Donanım hakkında basitçe kendini geliştirmek istiyorsan ve İngilizcen varsa:
Bundan sonra çalışma prensiplerini araştırmaya ve onarım - kendin yap projelerine başlayabilirsin.

İnşallah eylül başında bir laptop alacağım (imzamda özellikleri var) annem söz vermişti bana xD.
Bu şekilde şu anki PC' mi öğrenime açabilirim.
Aslında sanal makine açabilirsin her şeyiyle bir şey olmadan oynarsın :D.

Donanım hakkında basitçe kendini geliştirmek istiyorsan ve İngilizcen varsa:
Bundan sonra çalışma prensiplerini araştırmaya ve onarım - kendin yap projelerine başlayabilirsin.
Hocam ingilizce var bence yeterli seviyede. Geçen sene Cambridge Sınvlarında A2 sertifikası almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı