Teknosa mı Vatan mı?

Şu zamana kadar ikisinden çok aldım hem memnun kaldım hemde üzüldüm. Teknosadan aldığım kulaklık bozulunca 0ı ile değiştirdiler aynı şekilde vatandan aldığım mikrofon 2 kere 0ı ile değiştirildi.
Oy çoğunluğu Vatan Computer'ı seçti.

Ha bu arada cidden teknosa çocuklar için giyim ürünleri satıyor ve aynı şekilde vatanda dövüş idmanı için manken satılıyor.
Vatan'dan aldım, kullanıyorum 2-3 aydır memnunum.
Hayır zaten asıl nokta ürün değil hizmet mesela ürün bozuk çıktı adam sen bozdun deyip yallah diyebilir.

Vatan Bilgisayar'a ya da Teknosa'ya para kaptıracağıma internetten alıyorum ben hocam. Hem ucuza geliyor hem de arıza sorununda mağazaya git laf anlat 14 gün bekle gibi prosedür derdi yok. Devir E-ticaret devri artık. Bu konuda İnventus ve QP kadar iyisini henüz göremedim. İstediğiniz çeşitler varsa şayet sizde bu sitelerden alışveriş yapın.

Vatan Bilgisayar'a ya da Teknosa'ya para kaptıracağıma internetten alıyorum ben hocam. Hem ucuza geliyor hem de arıza sorununda mağazaya git laf anlat 14 gün bekle gibi prosedür derdi yok. Devir E-ticaret devri artık. Bu konuda İnventus ve QP kadar iyisini henüz göremedim. İstediğiniz çeşitler varsa şayet sizde bu sitelerden alışveriş yapın.
Dostum evet devir e ticaret internetten bende alışveriş yapıyorum ama bilmediğim ilk defa duyduğum bir siteden 10 lira ucuza alıp 1 hafta kargo beklemek yerine 4-5 lira fazla verip güvenilir bir yerden 1 hafta bekleyebilirim ha diyorsan ki ucuza alırım güvenilir alırım o zaman tek yol vatan.

bide bana sorsan sen. çanakkale avm nin orda tek bi yer var. teknosayı bir kere bilgisayar aksesuarı(kulaklık) için kullandım 5 gün bekledim daha hazırlamaya bile geçmedi iptal ettim. yani teknosayı düşünenler, bakmasım bile.

E aynı fiyat için niye yol çekip yorulasın ki:) Mantıklı değil. Yolun üstündeyse al direkt eve geç bence, uğraştığına değmez:)
Vatana gittim g102 alacağım dedim adamla sohbet ettik mouse hakkında konuştuk eski mousem ondada varmış oda memnun değilmiş falan teknosayada girdim bakmak için merhabaya dönüş yapmadılar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı