Teknosa satın aldığım ürüne fiyat farkından ücret iadesi yapar mı?

345291

Hectopat
Logitech MK240 klavye aldım. Fakat ben aldıktan sonra 30 TL ucuzladı. Canlı desteğine yazdım fakat biz bir işlem yapamıyoruz dediler. Ben de şikayetvar'a yazdım şu an. 30 TL hediye çeki olarak iadesini istedim yaparlar mı? Ayrıca 30 TL için iade etmeye gerek var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer zam geldiği vakit kapınıza dayanıp bu ürün zamlandı ateşle 30 lira demiyorlarsa bence indirim ücretini vermeleri "zorunlu" değildir. Fakat müşteri memnuniyeti adına verebilirler. Bu yüzden vermezlerse bir yaptırımı olacağını sanmıyorum.

Teknosa dediğin yer baktığında kurumsal gözüken ancak PS 5 almak isteyenlere hakkı olmadığı halde zorla oyun aldırmaya çalışan amatör bir firma. DH'de konusu var merak eden girip bakabilir. Tatlısu kurnazlarından oldum olası nefret ederim. Lafım Teknosa'ya.

30 TL için iade etmeye gerek olup olmadığı senin maddi durumunla alakalı dostum. İkincisi şu anki ucuz fiyattan bir sipariş daha geç ve ilkini iade et.
Yani ailemin maddi durumu iyi. Onlar çok takılmıyor böyle şeylere ama ben sinir oluyorum. Dediğiniz ise şöyle de mi? O 1. tekrar sipariş edeceğim. 199 TL'ye fakat 229 TL'lik faturayı koyacağım. Mantıklı ama seri numarası üzerinden satış yapmış olabilirler. Benim takıntı gibi bir şey bu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı