Teknosa satın aldığım ürüne fiyat farkından ücret iadesi yapar mı?

Öyle bir şey mümkün değil yarın dolar uçunca size gelip aradaki farkı ver demeyeceklerine göre. Bu işler faturaya bakar. İade edip tekrar satın alırsınız.

Teknosa, Vatan, Mediamarkt bilmem ne bunlara acımayacaksın arkadaş, sen bunların umrunda değilsin, asla yanında durmazlar. Ne koparırsan kardır. O kadar çok mağdur ettikleri insan var ki, ara ara denk geliyorum burda veya başka bir yerde. Piyasanın çok üstünde satış yapmayı biliyolar, neymiş kurumsal firmaymış işte ürüne bir şey olursa muhattap bulurmuşsun da falan da filan. Bitti artık o devir, garantilik bir durum olduğunda direkt markayla iletişime geçip işini çok güzel hallediyosun. Ayrıca gördüğün muamele bu çakallardan bin kat daha iyi. Küçük esnaftan aldığınız bir ürünü iade ederken iki kere düşünün ama bunlardan alırken kararsız mı kaldınız, atıyorum siyahla beyaz arasında mı kaldınız, ikisini de sipariş geçin, açın bakın hangisini severseniz o kalsın diğerini gönderin gitsin. Ben çok doluyum bunlara.

Yani ailemin maddi durumu iyi. Onlar çok takılmıyor böyle şeylere ama ben sinir oluyorum. Dediğiniz ise şöyle de mi? O 1. tekrar sipariş edeceğim. 199 TL'ye fakat 229 TL2lik faturayı koyacağım. Mantıklı ama seri numarası üzerinden satış yapmış olabilirler. Benim takıntı gibi bir şey bu.

İlk aldığını iade edeceksin, ikincisi senin olacak. Kafanın karışmaması için önce iade et sonra yeni sipariş ver o zaman ne diyim.

Bir ürünü aldıktan sonra indirime gidiyorsa bu sizin şanssızlığınızdır. Hukuki olarak açıklamam teknik ve sıkıcı gelecektir fakat eğer aynı ürünü daha ucuza getirmek istiyorsanız iade koşullarına uygun şekilde ürünü iade edip yenisini indirimli fiyattan satın alabilirsiniz. Kiminin çöpü kiminin zenginliğidir fakat aradaki fark 30tl ise arada geçecek zaman farkını beklemeye değer mi bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı