Teknosacell nasıldır?

1982

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aranızda Teknosacell kullanan var mı? Nasıl bir GSM operatörü? Malum diğer operatörler çok pahalı olduğu için ayrıca hediye çeki verdiğinden numaramı Vodafone'dan Teknosacell'e taşıdım. Kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aranızda Teknosacell kullanan var mı? Nasıl bir GSM operatörü? Malum diğer operatörler çok pahalı olduğu için ayrıca hediye çeki verdiğinden numaramı Vodafone'dan Teknosacell'e taşıdım. Kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi acaba?
Kendim kullanmadım fakat şikayetlerini okuduğumda çoğu kişi şikayet etmiş.

Hocam pek bir şey beklememek lazım dediğiniz gibi malum operatörler pahalı ama bu operatör ucuz olduğundan bir tık düşük kalite olması muhtemel diye düşünüyorum.

Geçen gün numaramı taşıdım, 35gb 85 liralık pakete geçtim üstüne bir de 250 tl indirim verdiler. Şu son birkaç haftadır evde olduğumdan dolayı nasıl olduğunu test edemedim ama okul için yurda gittiğimde ne kadar iyi göreceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı