Teknosa'dan outlet gamepad alınır mı?

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar, şu gamepadi idareten almayı planlıyorum: GAMEMASTER GP-337 PC/PS3 DUAL SHOCK ( OUTLET ) Fiyatı ve Özellikleri

Outlet bir ürün, kendi gamepadim tamirde değişim/iade çıkacağı kesin. O gelene kadar idare etmesi için bu gamepadi almaya karar verdim. sıfırına 90 TL civarı vereceğime bunu alayım diyorum. Daha önce Teknosa outlet bölümünden ürün alan var mı? Beğenmezsem iade edebileceğimi söylediler ama iadeyle uğraşmak istemiyorum. Cihazın çalıştığını Teknosa WhatsApp'ten teyit ettim. Çizik olabilir dediler sadece. Alınır mı ne dersiniz?

Önemli olan benim için ürünün işlevi olduğu için görselde kusur önemli değil bu düşüncedeyseniz alabilirsiniz
Hocam sağlamsa hiç sorun değil ya sağlam olması yeterli ama sorunu falan var mı diye de korkuyorum.

İmkanınız varsa outlet ürün almayın ve aldırmayın.

İmkanınız varsa outlet ürün almayın ve aldırmayın.
Neden hocam? İdareten kullanılmaz mı dersiniz yarı yarıya fiyat farkı var ya 100 TL vermek de istemiyorum açıkçası.

Ürün Stoklarla Sınırlıdır.

Ürünün temsili orijinal fotoğrafıdır.

Teknik Servis Merkezi tarafından çalıştığı kontrol edilmiş olan ürün orijinal ambalajında değildir ve (çizikler bulundurabilir).

Ürün Stoklarla Sınırlıdır.

Ürünün temsili orijinal fotoğrafıdır.

Teknik Servis Merkezi tarafından çalıştığı kontrol edilmiş olan ürün orijinal ambalajında değildir ve (çizikler bulundurabilir).
Hocam tuşlar sorunsuz mudur acaba? Görsel hiç önemli değil zaten idareten kullanacağım.

@Otomaber niye? Önemli bir sorunu yoktur görsel kusurlar dışında. Zaten belirtmişler. Ne olacak, çalışmayacak mı? Belirtirlerdi ek bir şey olsa. Zaten oynamasına engel bir durum olsa belirtmeleri lazımdı. Hem de öyle bir ürün o zaman satmazlardı mantıklı olalım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı