Teknosa'dan outlet gamepad alınır mı?

@DracheN idarelik alacaksanız alabilirsiniz hocam onun dışında bende pek outlete karışmam ama dediğim gibi idarelik arıyorsunuz o halde sıkıntı yok alabilirsiniz diye düşünüyorum

Neden hocam? İdareten kullanılmaz mı dersiniz yarı yarıya fiyat farkı var ya 100 TL vermek de istemiyorum açıkçası.
Bildiğim kadarıyla outlet ürünler vitrinlerde deneme ürünü olarak sunulan veya alınmış fakat iade edilmiş ürün anlamına geliyor. Bu yüzden kusurları olması muhtemel. İdareten kullanılabilir ama yine de önermem. Aynı ürünün outlet olmayan hali ile arada ciddi fiyat farkı yok. Bunu alabilirsiniz. Gamemaster GP-337 PC/Ps3 Dualschock Oyun Kolu Fiyatı ve Özellikleri

@DracheN idarelik alacaksanız alabilirsiniz hocam onun dışında bende pek outlete karışmam ama dediğim gibi idarelik arıyorsunuz o halde sıkıntı yok alabilirsiniz diye düşünüyorum
Hocam sıfırı da 100 TL idareten gelecek kolumu 200 TL'ye almıştım çok masraf oluyor sonuç olarak oyunumu oynayayım yeterli ki kontrol edilmiş sorun yoktur diye düşünüyorum ben de.
Bildiğim kadarıyla outlet ürünler vitrinlerde deneme ürünü olarak sunulan veya alınmış fakat iade edilmiş ürün anlamına geliyor. Bu yüzden kusurları olması muhtemel. İdareten kullanılabilir fakat yine de önermem. Bu aynı ürünün outlet olmayan hali arada ciddi fiyat farkı yok. Bunu alabilirsiniz. Gamemaster GP-337 PC/Ps3 Dualschock Oyun Kolu Fiyatı ve Özellikleri
Hocam 40 TL bir fark söz konusu ama bilemedim ya çok da bütçem yok.

Hocam sıfırı da 100 TL idareten gelecek kolumu 200 TL'ye almıştım çok masraf oluyor sonuç olarak oyunumu oynayayım yeterli ki kontrol edilmiş sorun yoktur diye düşünüyorum ben de.

Hocam 40 TL bir fark söz konusu ama bilemedim ya çok da bütçem yok.
Hocam bence idarelik almayın. Tamirden gelmesini bekleyin, boşuna para vermeyin.

Hocam bence idarelik almayın. Tamirden gelmesini bekleyin, boşuna para vermeyin.
Hocam bu hafta FIFA'da Haftasonu Lig'i var mutlaka almam lazım. Bir de vakit geçirecek başka oyun oynamıyorum yoksa bekleyecektim 1 hafta oldu vereli fakat hala işlem sırasında diyorlar. Benim de canıma tak etti.

Geri
Yukarı