Teknosa'dan PS5 alınır mı?

Alp Agovic

Kilopat
Daha fazla  
Epeydir PS5 alma düşüncesindeyim ama 20K'den fazla da vermek istemiyorum. (çok fazla exclusive oyun olmamasından dolayı) Trendyol ve Hepsiburada'nın satıcılarının hiçbiri pek güven vermedi ama Teknosa'da şunu buldum: Sony Playstation 5 Dijital Versiyon 825 GB Oyun Konsolu (İthalatçı Garantili) Fiyatı ve Özellikleri

Yorumlar da iyi fikrinizi alabilir miyim acaba?

Hocam esnaflarda 18 bine diskli sürüm satılıyor. Dijital kesinlikle önermem. PS5 ben de almak istiyorum fakat PS5 Pro muhabbetleri olduğundan bu sene almayıp seneye bakacağım gibi.

3 yıl beklemişsiniz bence 1 yıl daha bekleyip ps5 pro alın. Performansta epey bir iyileşme olacağını tahmin ediyorum, zaten GTA 6 ile aynı anda çıkış bile yapabilirler.

Hocam esnaflarda 18 bine diskli sürüm satılıyor. Dijital kesinlikle önermem. PS5 ben de almak istiyorum fakat PS5 Pro muhabbetleri olduğundan bu sene almayıp seneye bakacağım gibi.

Hocam şu an indirimde PS5 Türkiye'de uygulanıyor mu bilmiyorum ama yurt dışında indirimde bence kaçmadan alın.

3 yıl beklemişsiniz bence 1 yıl daha bekleyip PS5 Pro alın. Performansta epey bir iyileşme olacağını tahmin ediyorum, zaten GTA 6 ile aynı anda çıkış bile yapabilirler.

Hocam 1 seneye doların hali ne olur belli olmaz.

Son düzenleme:
3 yıl beklemişsiniz bence 1 yıl daha bekleyip ps5 pro alın. Performansta epey bir iyileşme olacağını tahmin ediyorum, zaten GTA 6 ile aynı anda çıkış bile yapabilirler.
hocam fut oyuncusuyum ayrıca spider man 2'yi de çıktığı gibi oynamak istiyorum. Dolayısıyla 1.5 ay içinde almam gerekiyor konsolu.

Geri
Yukarı