Tekramarket.com ve Destech Bilişim Servis Deneyimim

Random.Person

Kilopat
Makaleler
1
Kasım 2019'da Trendyol - Tekra Market'ten almış olduğum AMD Ryzen 5 3600 işlemcisi sorun çıkarttığı için 4 Haziran'da Tekra Marlet ve Destech Bilişim ile görüşüp aynı gün içerisinde Destech Bilişim genel merkeze işlemciyi bıraktım. Araya hafta sonu girdiği için inceleme yapıldı ve 7 Haziran'da değişim/iade raporu verildi, 8 Haziran'da Tekra Market ile görüşüp aynı gün içerisinde yeni işlemcimi ofislerine giderek aldım. Ofisteki çalışanlar güler yüzlüydü ve yardımseverlerdi. Hem mağaza hem de teknik servis oldukça yardımcıydı ve sorunum 2 iş gününde çözüldü, ilk aldığım işlemcinin silikon kalitesi kötüydü ve OC yapamıyordum ancak yeni gelen işlemci anakartımın izin verdiği en üst sınır olan 4475 MHz hızında sorunsuz çalışıyor güvenlik sebepleriyle şu anda işlemcimi 4400 MHz'de prime95 stres testinde %100 yük altında 63 derecede kullanıyorum. Teşekkürler Tekra Market ve Destech Bilişim.

Aynı sorundan ben de müzdaribim ve Destek Bilişim garantili yine. Adamlara tam olarak ne demem lazım? İşlemcim bozuk değil çünkü, silikonu berbat ama anakartım iyi olmasına rağmen neredeyse hiç OC almıyor. Bunu dediğim zaman ters anlaşılıp OC yaparken bozduğum fikrine kapılsınlar istemiyorum. Siz ne dediniz? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Geri
Yukarı