Telefon ekranı ne ile temizlenmeli?

Hocam herhangi bir gözlük silme spreyi alıp kullanabilirim değil mi?

Konudan biraz bağımsız bende gözlük kullanıyorum ama sprey yok bez var, acaba bu iş görür mü?
@XEfe.Bey @GerginGörünüşlüAdam
Bez kendi başına temizlemez ki hocam. Olmadı ikinci dediğim kolonya yöntemini yapın. O da güzel temizliyor.

Bez kendi başına temizlemez ki hocam. Olmadı ikinci dediğim kolonya yöntemini yapın. O da güzel temizliyor.
Hocam spreyi alıp gözlük bezine sıkıp silsem olur mu demek istemiştim, ama gerek yok sanırım. Mikrofiber bez ile silmek daha mantıklı. Başlıkta da dediğim gibi siteler onu öneriyor. Dediklerinizi uygulamaya çalışacağım ama, sağolun.

Hocam spreyi alıp gözlük bezine sıkıp silsem olur mu demek istemiştim, ama gerek yok sanırım. Mikrofiber bez ile silmek daha mantıklı. Başlıkta da dediğim gibi siteler onu öneriyor. Dediklerinizi uygulamaya çalışacağım ama, sağolun.
Gözlük bezleri mikrofiber bez oluyor zaten genellikle.
Telefon silerken normal bir bez de kullanabilirsiniz fakat gözlük çok kolay çizilebileceğinden mikrofiber bez dışında başka bir şey ile silinmesi pek önerilmiyor.

Mikrofiber bez güzel temizleyemiyor. Gözlük bezi daha temiz yapıyor, bilgin olsun😊

Arkadaşlar şöyle bir solüsyon alsam, beze sıkıp silsem sizce nasıl olur? Etkili çözüm olur mu? Zaten solüsyon öneriliyor daha çok benim de gördüğüm kadarıyla.

Yapıştır banyo havlusunu geç. Gözlük camı bezi cart curt boş ver.(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı