Telefon ekranı PC'ye nasıl yansıtılır?

bstxn

Hectopat
Ekran komple simsiyah ışık hüzmeleri hariç. Benim telefonu bilgisayara yansıtmam lazım, telefona kablo taktığımda telefon gözüküyor fakat dosyalara erişemiyorum çünkü normalde telefonun kilidini açıp izin ver tarzı bir tuşa basmam gerekiyor sanırsam. Ne yapabilirim? İçinde bilgilerim var.

Ayrıyeten telefonum düştüğünden 2 dakika sonra WhatsApp Web'den çıkış yaptı cihazlardan neden böyle olmuş olabilir?

Ekran komple simsiyah ışık hüzmeleri hariç. Benim telefonu bilgisayara yansıtmam lazım, telefona kablo taktığımda telefon gözüküyor fakat dosyalara erişemiyorum çünkü normalde telefonun kilidini açıp izin ver tarzı bir tuşa basmam gerekiyor sanırsam. Ne yapabilirim? İçinde bilgilerim var.

Ayrıyeten telefonum düştüğünden 2 dakika sonra WhatsApp Web'den çıkış yaptı cihazlardan neden böyle olmuş olabilir?
Kilidi açmadan ekranı yansıtamazsın.

ARA ya ''telefon bağlantısı'' yazın.
Çalıştırın ve yönergeleri takip ederek PC ile eşleştirin.

Uygulamayı kullanarak PC yi telefon gibi kullanabilirsiniz.
Telefon edebilir, mesajlara, dosyalara, resimlere erişebilir, taşıyabilirsiniz.
Tel ekranını PC ye yansıtma ayarı da mevcut. Uzun zaman önceBen kullandığım sıralarda tam stabil değildi ama şu an stabil olmalı.

Telefonu kullanamayorsanız doğal olarak ekranı da yansıtamazsınız.

Konu biraz yanlış anlaşılıyor. Telefonu PC ye yansıtmaktan ziyade telefondaki dosyalara erişmek istiyorsunuz yanlış anlamadı isem.
Çünkü mesajlarda bahsettiğiniz .. izin ver.. gibi basit bir ayar/komutla ekran yansıtılamıyor. Dosyalara erişim mümkün olabiliyor.

Telefonu kullanamayorsanız doğal olarak ekranı da yansıtamazsınız.

Konu biraz yanlış anlaşılıyor. Telefonu PC ye yansıtmaktan ziyade telefondaki dosyalara erişmek istiyorsunuz yanlış anlamadı isem.
Çünkü mesajlarda bahsettiğiniz .. izin ver.. gibi basit bir ayar/komutla ekran yansıtılamıyor. Dosyalara erişim mümkün olabiliyor.
Aslında amacım ekranı yansıtmak, fakat onun için de sanırım dosyalara erişip bir şey kurmam gerekiyormuş. Sadece dosyaları kurtarsam da yeter gerçekten fakat işte hiç erişim yok maalesef.

Geri
Yukarı