Telefon hattım başkası üzerine gözüküyor

• Konuyu başlatan efew0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 193

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Turkcell'in kendi uygulamasında yazması gereken isim yazıyor. Fakat get contact adlı uygulamadan baktığım zaman başka bir isim gözüküyor. Başka isim gözükme olayını vs. geçtim önceden olayı çakmıştım. Hiç kayıt olmadığım DeFacto, Penti gibi giyim yerlerinden sürekli bir hesap adına kampanya mesajı gelip duruyordu. Hatta telefon numaram üzerine Snapchat hesabı bulmuştum aktif olarak kullanılan onu da kapattım. Peki neden böyle bu? Numaram önceden başkasına mı ait olduğu için midir? Numara boşa çıkınca bana satıldı gibi bir olay var mı?

Numara eskiden farklı kişinin üzerine kayıtlıdır get contact daha güncellememişdir.

Turkcell'in kendi uygulamasında yazması gereken isim yazıyor. Fakat get contact adlı uygulamadan baktığım zaman başka bir isim gözüküyor. Başka isim gözükme olayını vs. geçtim önceden olayı çakmıştım. Hiç kayıt olmadığım DeFacto, Penti gibi giyim yerlerinden sürekli bir hesap adına kampanya mesajı gelip duruyordu. Hatta telefon numaram üzerine Snapchat hesabı bulmuştum aktif olarak kullanılan onu da kapattım. Peki neden böyle bu? Numaram önceden başkasına mı ait olduğu için midir? Numara boşa çıkınca bana satıldı gibi bir olay var mı?
Evet hocam, bizim arkadaşa e*cort numarası vermişlerdi. Gece gündüz mesaj geliyordu.

Arkadaşıma aynısı oldu. Arayıp arayıp başkasını soruyorlardı. Ne saçmalıktır bu ya dünya genelinde bu böyle mi yoksa bize özel bir durum mu ?
Bize özeldir hocam bu kesin. Operatörler nerden vursak kârdır kafasında olduğu için. Utanmasalar kullandığımız numarayıda satıcaklar.

Numara boşa çıkınca satılıyor fakat aradan en az 10 yıl geçmesi gerek diye biliyorum.

Geri
Yukarı