Telefon için adblocker önerisi

Yer
Adana
Daha fazla  
Telefonda adbloker çalışıyor mu? Tarayıcıda kullanıyorum YouTube reklamlarını bile kaldırıyor, telefonumda kurmak istiyorum ama telefonda çalışıyor mu bilmiyorum. Eğer çalışıyorsa öneri var mı?

Telefonda adbloker çalışıyor mu? Tarayıcıda kullanıyorum YouTube reklamlarını bile kaldırıyor, telefonumda kurmak istiyorum ama telefonda çalışıyor mu bilmiyorum. Eğer çalışıyorsa öneri var mı?

Firefox Mobile sürümü eklenti destekliyor. uBlock gibi AdBlock eklentilerini de destekliyordu sanırsam ona bakabilirsin. Onun haricinde Vivaldi gömülü AdBlock ile geliyor ve gayet güzel çalışıyor. Kendim de telefonda onu kullanıyorum, memnunum.

Firefox Mobile sürümü eklenti destekliyor. uBlock gibi AdBlock eklentilerini de destekliyordu sanırsam ona bakabilirsin. Onun haricinde Vivaldi gömülü AdBlock ile geliyor ve gayet güzel çalışıyor. Kendim de telefonda onu kullanıyorum, memnunum.
Android Chrome'de eklentiler yok YT premium deneyebilirsiniz veya Brave, Opera gibi blocker olan tarayıcılar.
Belirtmemisim ama ben telefondaki Chrome için addbloker istemiyorum. Komple telefon için her uygulamada reklamı kapatacak uygulama arıyorum. Tarayıcı dediğim bilgisayarımdakiydi.

VPN Tabanlı reklam engelleyici. Root erişimi ile de kullanılabiliyor. Reklamlı uygulamaların %99'nu engeller, reklam çıkmaz.
Komple telefon için her uygulamada reklamı kapatacak uygulama arıyorum.

Sistem geneli engelleme için NextDNS kullanın. Dns tabanlı engelleme her uygulamada işe yaramaz. Firefox+Ublock Origin ile tarayıcıda tertemiz gezinirsiniz. Youtube için ise Revanced kullanın. Telefonda en son ne zaman reklam gördüğümü hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı