Telefon İçin Ekran Kalemi Önerisi

RizelyFaruk

Decapat
Merhaba. Ben telefondan çizim yapıyorum. Parmağımla yapıyorum lakin çok zor. Parmağım çok kalın ve çizdiğim yeri göremiyorum. Sonuca da yamuk yumuk bir çizim çıkıyor. Bildiğiniz ucu ince ekran kalemi var mı? Ekran kalemi nasıl yapabilirim? Ucunun sivri olması çok önemli. Hiç hatasız çalışmalı. Teşekkürler.

Merhaba. Ben telefondan çizim yapıyorum. Parmağımla yapıyorum lakin çok zor. Parmağım çok kalın ve çizdiğim yeri göremiyorum. Sonuca da yamuk yumuk bir çizim çıkıyor. Bildiğiniz ucu ince ekran kalemi var mı? Ekran kalemi nasıl yapabilirim? Ucunun sivri olması çok önemli. Hiç hatasız çalışmalı. Teşekkürler.

Bir ara aramıştım ucu sivri kalem ama yok. Genelde ucu parmak gibi oluyor. LG stylus ve Galaxy Note serisi ile çizim yapmak daha kolay oluyor.

Direk telefonlar için üretilmiş bir kalem olduğunu sanmıyorum ama baya iyi sadece bu iş için yapılmış cihazlar var. Bütçeni zorlamazlar ise onlara bakmanı tavsiye ederim işine çok yarayabilirler.
Bu cihaza bakabilirsin ( üniversitede kullanan arkadaşlarım oldu ): Amazon.it : reMarkable rm100
Yanlış bilmiyorsam birde Microsoft'un surface isimli bir ürünü de var ancak bunlara göre pahalı sanırım.

Geri
Yukarı