Telefon için kitap okumak için sitesi önerisi

devilbaby

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta anlatmak istediğimi anlatamadım şöyle anlatayım ben tam bir kitap koleksiyoncusuyum sevdiğim kitapların serisinin hepsini almayı severim ve şimdiden belirtmek isterim asla ama asla korsan kullanmam. Aklımda bir yazarın bir serisi var ama sorun şurada başlıyor seri 55 kitapdan fazla var ama Türkiye'de sadece 20 kitap var ve yayın evi her yıl 1 kitap çeviriyor ilk başta İngilizce almak istedim ama maalesef İngilizce olarak yetersiz biriyim sonra düşündüm aklıma bir fikir geldi ben bazen famficton okuyorum ve okurken Google çeviri kullanıyorum ve çok memnunum düşündüm ki kitapları İngilizce olarak alsam sonra Microsoft lens ile PDF'ini çıkartıp okusam ama bunu okurken okuma düzeni site görselinin güzel olmasını istiyorum bu yüzden böyle bir site arıyorum amacım yanlış anlaşılmasın bedava kitap okumak değil kendi PDF'ini çıkardığım kitabımı telefonda Google üzerinden bir sitede okumak bazılarınız diyebilir Android de bunun için appler var ama bu sefer de Google çeviriyi kullanamıyorum ve diğer ücretli screen translate uygulamaları gerekli performansı vermiyor.

Bu kadar yazıyı okuyup cevap veren herkese şükranlarımı iletiyorum inşallah derdimi anlatabilmişimdir.

Geri
Yukarı