Telefon Kendi Kendine Müzik Çalıyor

Google hesabını şifresini ve mail adresini kontrol ettikten sonra telefona hard reset at, telefona kullandığın google hesabını yazmazsan eğer telefon kilitlenebilir haberin olsun. Başka alternatifin yok gibi gözüküyor, telefonun modelini sürümünü falanda yazsaydın iyi olacaktı. Bu yazılımsal bir sorun gibi gözüküyor, böyle şeyler oluyorsa ya telefonun emekli olma zamanı gelmiştir yada yazılımsal sorun vardır demektir.
Haklısınız kusura bakmayın. Telefon modeli Asus Zenfone 3 Max(ZC552KL)
Telefona hard reset atın.
Hard reset atarsam kesin gidecek midir?

Haklısınız kusura bakmayın. Telefon modeli Asus Zenfone 3 Max(ZC552KL)

Hard reset atarsam kesin gidecek midir?
Kardeş resetlemen en mantıklı yol, öncesinde kişi listesi, fotoğraflar vs. gibi yedeği alınacak şeylerin yedeğini almayı unutma, Google hesabın varsa ve telefondan yedeklemişsen, hesabın format sonrası bunları otomatik yapıyor. Yedeklemelerin nasıl yapılacağını bilmiyorsan videoları var Youtube'de.

Kardeş resetlemen en mantıklı yol, öncesinde kişi listesi, fotoğraflar vs. gibi yedeği alınacak şeylerin yedeğini almayı unutma, Google hesabın varsa ve telefondan yedeklemişsen, hesabın format sonrası bunları otomatik yapıyor. Yedeklemelerin nasıl yapılacağını bilmiyorsan videoları var Youtube'de.
Tamamdır teşekkürler.

Öncelikle hepinize çok teşekkürler cevaplarınız için. Herhangi bir tema veya hareketli duvar kağıdı vs. kullanmıyorum ve google play store dışında herhangi bir yerden uygulama indirmiyorum. Bu durum beni korkutmaya başladı. Az önce de arkadaşımla konuşuyorduk bunun sebeplerini bi 10-15 dk konustuktan sonra aynı müzik tekrar çalmaya başladı.
Aynısı bana da oluyor bu 3 hafta içinde durduk yere 5 saniyeliğine bir müzik çalıyor kendi kendine alarm değil video değil ne olduğunu bilmiyorum ama korkuyorum nolue söyleyin noldu

Aynısı bana da oluyor bu 3 hafta içinde durduk yere 5 saniyeliğine bir müzik çalıyor kendi kendine alarm değil video değil ne olduğunu bilmiyorum ama korkuyorum nolue söyleyin ne oldu

Bana da aynılarını oluyor iki gündür, kulaklığı takıyorum müzik açıyorum ama hemen başka bir ses de çalmaya başlıyor mesela şu an onu dinliyorum. Telefonu yeniden başlatınca bir süreliğine geçiyor. Ne yapmalıyım? Reset atamam.

Geri
Yukarı