Telefon kulaklığını PC'de çalıştırma

1cskndlgr

Kilopat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Anakartım B450M PRO-VDH Plus.
Takım halinde oynamak zor oluyor. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. 🤖

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yorumlara baktığımda kullananların genel itibariyle memnun kaldığını gördüm. Sadece iPhone kulaklığı kullananlar memnun değil işe yaramadığını belirtmişler ve bazı kimseler de aynı zamanda da sistem sesi de karışabildiğinden bahsetmişler. Daha farklı modellere yönelinebilir....

Farklı bir siteden farklı bir ürünün siparişini verdim beklemedeyim. Haberdar edeceğim...
Ürün elime ulaştı ve çalışıyor. Sonunda büyük mikrofondan kurtulabildim. İşe yaradı...
Yorumlara baktığımda kullananların genel itibariyle memnun kaldığını gördüm. Sadece iPhone kulaklığı kullananlar memnun değil işe yaramadığını belirtmişler ve bazı kimseler de aynı zamanda da sistem sesi de karışabildiğinden bahsetmişler. Daha farklı modellere yönelinebilir....

Farklı bir siteden farklı bir ürünün siparişini verdim beklemedeyim. Haberdar edeceğim...
Ürün elime ulaştı ve çalışıyor. Sonunda büyük mikrofondan kurtulabildim. İşe yaradı...

Çözüm
Bende de aynı sorun vardı jak ço.

Masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Anakartım B450M PRO-VDH Plus.
Takım halinde oynamak zor oluyor. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. 🤖
[/QUOTE.

bende de aynı sorun vardı jak çoğaltıcı aldım birkaç sefer çalıştı sonra çalışmamaya başladı canlı derse giremiyorum.

yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Yukarı