Telefon Kutusu Gerektirmeyen İnternet Sağlayıcı Firmaları

Ersan Ekici

Hectopat
Yeni binaya taşındım ve 2 yıldır da oturuyorum. Başvuru yaptığımız halde hala telefon kutusu yok binada. Telefon kutusu istemeyen internet sağlayan şirket var mı? Oyun vb. oynuyorum. Sınırsız olursa güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Ocak'tan itibaren fiyat gibi birçok şey değişecek. Bence ilgilendiğiniz İSS 'nın müşteri hizmetleri ile konuşmak mantıklı olacaktır.
Türk Net 'i öneririm her ne kadar Vodafone kullansam da.

Telefon kutusu bağlanmadıysa hiç bir internete bağlanamazsın. Çünkü internet, telekom altyapısı ile eve gelir. Sakın sana biz getiririz diyen firmalara da inanma. Bir tek KabloNet kendi kutusu üzerinden getiriyor ama onun da kendi kutusuna ihtiyacı var:)

Bulunduğunuz bölgede bakır kablo veya fiber yoksa Turkcell Superbox öneririm. Ancak fiyatı biraz tuzlu ama çok hızlı(bulunduğunuz bölgeye göre). Fiyatı 279₺ ve sınırsız.

1 Ocak'tan itibaren fiyat gibi birçok şey değişecek. Bence ilgilendiğiniz İSS 'nın müşteri hizmetleri ile konuşmak mantıklı olacaktır.
Türk Net 'i öneririm her ne kadar Vodafone kullansam da.
TurkNet'e geçmeni tavsiye ederim.Şahsen memnunum.
TurkNet'i önermekte siniz fakat bir çok olumlu yada olumsuz yorumlar görmekteyim. Öte yandan her hangi bir sıkıntıda müşteri temsilcisi olmadığını söylüyorlar. Bir sorun ile karşılaşıldığında sorunun çözümünü nasıl gerçekleştirecek. Daha doğrusu muhatap bulamayan kişi sorununun çözülmesini kim ve nereden isteyecek? Bu konuyu benim için açıklar mısınız lütfen. Saygılarımla hayırlı akşamlar

Bulunduğunuz bölgede bakır kablo veya fiber yoksa Turkcell Superbox öneririm. Ancak fiyatı biraz tuzlu ama çok hızlı(bulunduğunuz bölgeye göre). Fiyatı 279₺ ve sınırsız.
Hocam TurkNet daha uygun bana göre hızıda yetiyor.
TurkNet'i önermekte siniz fakat bir çok olumlu yada olumsuz yorumlar görmekteyim. Öte yandan her hangi bir sıkıntıda müşteri temsilcisi olmadığını söylüyorlar. Bir sorun ile karşılaşıldığında sorunun çözümünü nasıl gerçekleştirecek. Daha doğrusu muhatap bulamayan kişi sorununun çözülmesini kim ve nereden isteyecek?
Doğrudur hocam internet sitelerinden destrk talebi oluşturabilirler.Müşteri temsilcisine farklı yoldan ulaşmıştım.

Hangi şehirde yaşıyorsun ?
Yaşadığın şehirin belki wifi yoluyla internet veren özel şirketler vardır.Bunlar ucuz oluyor fakat online oyunlarda anlık ping artışları olabilir ancak kutusuz internet o kadar olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı