Telefon mu? Bilgisayar mı?

Bence bilgisayar almamalısın PC lise hayatını bitirebilir hele kendi üzerinde kontrolü sağlayamıyorsan.
Çek bir tane OnePlus 5 8GB RAM 128 GB depolama 4 sene boyunca çatur çutur kullanırsın.
Sunum ödev vb. olduğu vakit bir kaç saat internete gider yaparsın. Kendini oyunlardan olabildiğince uzak tut.
Hatta zorlarsan OP5'den bile powerpoint sunumu hazırlayabilirsin. Mobil sürüm bunun için yeterli diye biliyorum.
Üniversitede mecbur bir bilgisayar alacaksın. O zamana kadar para biriktir o zaman adam akıllı güzel bir dizüstü bilgisayar alırsın. Bu lise hayatında derslerine yoğunlaş.

İkisinide alabilirsin bence.

Telefon olarak
Lenovo K6 Note (Lenovo Türkiye Garantili) Fiyatı

Bilgisayar olarak
Adsız.png

Telefonun çok kötü bir cihaz değil hala kullanılabilir. Ben olsam bilgisayar toplardım. Kimsenin seni aşağılamaya hakkı yok, zaten aşağılanacak bir halinde yok. Bir arkadaşım var lise üçe geçti hala bir akıllı telefonu bile yok kimsede dalga geçmiyor çünkü dalga geçilecek bir durum değil. Kafana takma böyle şeyleri. Git bilgisayarını topla ve keyfine bak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı