Telefon mu? Bilgisayar mı?

Evet aşağılanabilirsin o yüzden biraz daha biriktirip iPhone X almanı öneririm.
Aşağılanacak bir durum yok bence benim kuzenimin telefonu bile yok kimse onu aşağılamıyor.

Sadece arkadaşlar arasında makarası olabilir o arkadaşlarda Iphone kullananlar olur genelde çünkü ellerindeki 5S'leri ile kullandığım Xperia XZ'yi küçümsüyorlar bende teknoloji ile aralarının iyi olmadığını bildiğimden bir şey demiyorum.

Bence elindeki telefon işlerini karşılıyorsa bilgisayar al.

Ayrıca 2500TL bütçesi olan birisine Iphone X önermek de komikmiş. Biraz daha değil bütçesini ikiye katlaması gerekiyor.

Durmadan ekliyorum ama kesinlikle bigisayar al ben gidip telefon aldım şimdi çok pişmanım keşke bilgisayar alsaydım diyorum. Telefonuna bir rom kurarsın canavar gibi olur ama bilgisayarın yokluğunu çok ararsın özellikle liseye başladığında göreceksin ki arkadaşlarının çoğunda bilgisayar olacak ve CS:GO falan oynayacaklar eminim ki sen de onlara katılmak isteyeceksin. Ben bilgisayar almadım şimdi bilgisayar almak için para birleştirmeye çalışıyorum.

Çok yazdım ama kısacası bilgisayar al.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı