Çözüldü Telefon mu konsol mu bilgisayar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
İş başı yapmadan önce hepsiyle oynardım ondan çıkar diğerine ondan ona.

Fakat işe girince zaman kısıtlaması oluyor ve biraz da yorgunluk yani hepsiyle değil sadece biriyle oynarım.

O yüzden sadece bir cihaz seçmem gerekiyor.

Seçeceğim cihaz amiral gemisi olacak yani en iyi telefon, çok güçlü sistem toplama veya Xbox Series S.

Bu üçünden sizce hangisini seçmeliyim?

Telefon iPhone 13 ( PUBG Mobile )

Konsol Xbox Series S ( PUBG-Far Cry...)

PC ( CS:GO )

CS:GO'yu bırakmak zor olacak ama iki haftadır zaten girmeye fırsat bulamadım o yüzden CS'den de vazgeçtim gibi.

Sandalyede oturmak zor geliyor. O yüzden telefon veya konsol düşünüyorum. Yattığım yerden oynarım bir şeyler.

Çözüm
Normalde bilgisayar önerirdim lakin şu dönemde ve içinde bulunduğun duruma göre konsol alman daha iyi olacaktır. Benim de günde 10 saatim gidiyor bazen ne bilgisayar ne muhabbet sohbet direk yatağa kafa atıyorum. Pazar günleri artık kutsal bir gün oldu 😀 Konsol al geç.
PC veya konsol, telefon heveslik bir süre sonra mobil oyunlar sıkıyor o kadar pahalı telefonlara gerek yok.

Dostum çok güçlü bir sistem toplama, Iphone 13'ün yanında neden Series S var ? Series X varken neden S :D

Ben de sizle çok benzer bir yoldan geçtim. İşe girmeden önce oyun bilgisayarım + switchim vardı. Şimdi her ikisini de satıp iş için güzel bir laptop + xbox series S e geçiş yaptım. Telefonu bilemem ama çok iyi bir bilgisayara kullanmayacaksanız eğer çok fazla para bağlamanızı tavsiye etmem. Ben bi Series S bi monitör aldım 300 liraya da 1.5 yıllık gamepass aldım. Oyun oynamadığım zaman da kafam rahat nasıl olsa inanılmaz fazla para bağlamadığım için. Ama masaüstü bilgisayarda öyle olunca canım sıkılıyordu aleti boşa tutuyoruz diye. Bilgisayar piyasası da bu kadar uçmuşken konsol daha sağlıklı geliyor bana.

Amiral gemisi demişsiniz fakat Series S bu terime uymuyor. Series X alabilirsiniz.
Evet doğru Series S yerine Series X diyorum.

Peki hangisi mantıklı tek bir seçenek oyun için.

Series X
iPhone 13
Sistem toplama PC

Ama dediğim gibi sandalye oturmak da zor geliyor.

Series X de yüksek bir fiyata sahipmiş ya. Yine bilgisayara göre iyi de. Bilmiyorum ben konsol önerirdim açıkçası ama size kalmış.

O zaman Series X alıp keyfinize bakın. Game Pass ile fıstık gibi olur.

Normalde bilgisayar önerirdim lakin şu dönemde ve içinde bulunduğun duruma göre konsol alman daha iyi olacaktır. Benim de günde 10 saatim gidiyor bazen ne bilgisayar ne muhabbet sohbet direk yatağa kafa atıyorum. Pazar günleri artık kutsal bir gün oldu 😀 Konsol al geç.

Çözüm
Ben sizin yerinizde olsam telefon veya Xbox yönünde hareket ederdim. Çünkü birincisi Steam veya Epic Games'e oyunlar için yüksek fiyat ödemek çok saçma. İkincisi Online FPS oyunlarında fazla tat yok (toxic ve hileci adamlardan keyif çıkmıyor ) PUBG Mobile'da ekip varsa güzel olur ha bir iPhone o kadar verilir mi bilmem de Xbox'larda çok iyi diyebilirim.

O zaman Series X alıp keyfinize bakın. Game Pass ile fıstık gibi olur.

Series X çok iyi olur o zaman. İstediğiniz gibi uzanıp oyununuzu oynuyorsunuz. Dahası var mı ?

Ben sizin yerinizde olsam telefon veya Xbox yönünde hareket ederdim. Çünkü birincisi Steam veya Epic Games'e oyunlar için yüksek fiyat ödemek çok saçma. İkincisi Online FPS oyunlarında fazla tat yok (toxic ve hileci adamlardan keyif çıkmıyor ) PUBG Mobile'da ekip varsa güzel olur ha bir iPhone o kadar verilir mi bilmem de Xbox'larda çok iyi diyebilirim.
Teşekürler tamamdır :) Aslında benimde ilk tercihim konsoldu. Çünkü işten geliyorum yorgun sandalye istemiyorum uzanarak iyi olur.

Evet doğru Series S yerine Series X diyorum.

Peki hangisi mantıklı tek bir seçenek oyun için.

Series X
iPhone 13.
Sistem toplama PC.

Ama dediğim gibi sandalye oturmak da zor geliyor.

O zaman konsol 😀

Sırf PUBG Mobile için de iPhone 13 almak da ne bileyim saçma geliyor o paraya konsol + telefon + giriş seviyesi PC alırdım ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı