Telefon mu PC mi?

SpeedErman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyosunuz telefon fiyatlara bayağa uçtu telefon a o kadar para vereceğime pc'mi alsam yoksa telefon mu alsam karar veremedim. Pc'm var ama çok eskidi artık yenisiyle değiştirmek istiyorum ama telefonda istiyorum telefonumda eski bilememiyorum. Size bi sorayım dedim ilgilenirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen ne kadar ? Hangisi acil ise onu almanı öneririm. Eğer idare edecek bir telefon var ise bilgisayar almanı öneririm. Telefon ile istediğin şeyleri yapamazsın belki.

Zenfone 5 ve orta seviye bi bilgisayar alabilirsin bence bütçenle. İlla birini tercih ediceksen telefonu tercih ederdim ben bilgisayarda yapabileceğim her işimi görüyor. Ama bilgisayar oyunları oynamıyorum sanırım artık sıktılar. Benim eski halim gibi bilgisayar bağımlısıysan ve idare eden bir telefonun varsa bilgisayar derim.

Bende Lg Optimus l7 ii p713 bu telefon var. İdare ediyor ama biraz eski olduğu için çok ağır çaılışıyor.Kasmalar var ama PC'm daha kötü sanırım gt520m ekran kartı var hiçbirşey kaldırmıyor sanırım PC alıcam. Peki bana bu fiyatlarda PC önerirmisiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı