PC mi telefon mu alınmalı?

Telefonda varda isimi gormuyor bana oyun oynatmiyor bilgisayar alsam int babam da eve int asla baglatmam diyor zaten :) bilgisayar oyunları daha iyi ama bilgisayarda cok zaman geciremiyorum.
Bu arada lise 1'im.

Babanın kararı yanlış büyük ihtimal şu kafada "internet alırsam oğlum oyunlara düşer ders notları zayıflar iyi bir meslek edinemez" ama yanlış olduğu bir yer var devir internet devri diploma ile hiçbir yere varılmaz. 5 yıl sonra marangozculuk kalmayabilir belki 50 yıl sonra doktorlar da olmaz babanıza bunu anlatmanız ve internet alemini öğrenmeniz lazım. Yoksa ileride sıkıntı çekebilirsin babana anlat bu konuyu.

Bence maddi değil PC alabilecek maddi durum varsa internet hayli hayli alınır.

Maddi kanka babam issiz belki ise girerse taksit olarak diye dusundum.
Babanın kararı yanlış büyük ihtimal şu kafada "internet alırsam oğlum oyunlara düşer ders notları zayıflar iyi bir meslek edinemez" ama yanlış olduğu bir yer var devir internet devri diploma ile hiçbir yere varılmaz. 5 yıl sonra marangozculuk kalmayabilir belki 50 yıl sonra doktorlar da olmaz babanıza bunu anlatmanız ve internet alemini öğrenmeniz lazım. Yoksa ileride sıkıntı çekebilirsin babana anlat bu konuyu.
Kısaca cesaret.exe bulunamadi :)

Zor bir karar fakat ben tarafımı telefonfdan yana kullanıyorum o bilgisayarı internet olmadıktan sonra kullanmak zevk vermez telefondaki internet de PC'yi nereye kadar götürürki bence telefon al.

Geri
Yukarı