Telefon mu alınmalı PC mi toplanmalı?

Peki elimdeki telefon işimi görüyor yenisine geçmek yerine bir PC toplayacağım yardımınız için hepinize teşekkürler
Bana şu oyunu kasmadan oynamak istiyorum deyin bende size 5000TL'lik sistem önereyim, var mısın?
Olur
Size göre değişir telefonu sadece alo ve sosyal medya için kullanıyorsanız dursun. 3K'ya APU sistem toplayabilirsiniz.

Oyunlar CS:GO PUBG /lite/mobile GTA 5 Apex Crysis serisi Cyberpunk vb güncel oyunlar için bir sistem önerir misiniz.

Telefonda ki çevre kısıtlı ve bir süreden sonra sıkma ihtimali var. Bilgisayarda yapabileceklerin geniş ve seni çok uzun süreler tatmin eder.

Peki elimdeki telefon işimi görüyor yenisine geçmek yerine bir PC toplayacağım yardımınız için hepinize teşekkürler

Olur

Oyunlar CS:GO PUBG /lite/mobile GTA 5 Apex Crysis serisi Cyberpunk vb güncel oyunlar için bir sistem önerir misiniz.
Cyberpunk oynamak için en az 1650S lazım. Bütçede monitör dahilse 5K'ya toplamak zor.
Daha bilgili arkadaşlar daha iyi öneriler yapabilir. 5050 TL.

Son düzenleme:
Cyberpunk oynamak için en az 1650S lazım. Bütçede monitör dahilse 5K'ya toplamak zor.
Daha bilgili arkadaşlar daha iyi öneriler yapabilir.

Monitör gerek yok televizyona bağlayıp kullanmayı düşünüyorum.

Bu tercih kişiden kişiye değişir. Sen en çok hangisine ihtiyacım var diye kendine sor istersen. Mobil oyun oynamak için telefona yatırım yapmak saçma olur benim gözümde. Bilgisayar aldığında emulatör ile mobil oyun oynama imkanında olur. Elinde güzel bir sistemin varsa telefon al, bahsettiğin bilgisayarı sattığında, bilgisayarsız kalacaksan ve ihtiyacın varsa o zaman bilgisayar al.

Yeni konular

Geri
Yukarı