Telefon Numaramı Dağıttılar

Telefon numarası o veya bu şekilde elde edilebilir bir bilgi. Şu an rahatsız oluyor olmanız gayet doğal fakat er ya da geç arayanlarda vazgeçecektir. Nasıl bir tartışma sonucu, ne olacağı düşünülerek böyle bir şey yapıldı bilmiyorum. Çok da büyütülecek bir şey değil aslında. Tamamen görmezden de gelmeniz mümkün.

Görmezden gelemiyorum işte

Merhaba telefon numaram dağıtıldı. Dağıtan kişiyi biliyorum sohbette açık açık numaramı dağıtacağını belirtti şu an onlarca insan arıyor laf anlamıyorlar benim numaramı dağıttığı Facebook hesabı ve numaramı dağıtacağını söylediğini konuşma ekran görüntüsü mevcut numaramı değiştirme imkanım yok. Sizce mahkemeye versem nasıl bir sonuç alabilirim lütfen yardım eder misiniz [emoji19]
Dostum savcılığa gir suç duyurunda bulun yanlış bilmiyosam baro ücretsiz avukat veriyordu araştır bi

Bunu en iyi avukatın bilir delil oluşturup oluşturamayıcağını ortada bir konuşma varsa facebook plotformu gibi polisin bilişim ekibi erişebilir diye düşünüyorum.

Konuşma dokümanı duruyorsa bunu delil olarak kullanabilirsin onun haricinde ekran görüntüsü mantık olarak bir şey kanıtlamaz. Numaranı dağıtan çocuk erkek arkadaşın falansa mahkeme ne der bilmiyorum ama sonuç çıkmaz en fazla ufak adli para cezaları olur. Sana tavsiyem bu ülkede mahkemeden ne kadar uzak durabilirsen dur, çok büyük sıkıntılar olmadıkça mahkemenin kapısını çalma. Sizi aylarca süründürür, gittiğinize pişman olursunuz. İlk iş olarak numaranı değiştir sorun ortadan kalksın ve ailene söyle onlar sana yol göstersin. Söyleyemeyecek bir şey varsa o zaman yapacak bir şey yok. İnsanlar mahkemedeki hakimleri ve savcıları filmlerdeki gibi zannediyor gidip görünce gittiğinize pişman olursunuz. Ben şahit olarak mahkemeye gitmiştim bana 5 ay önce olan olayı ifadem olmasına rağmen anlatmamı istediler, bende yavaş yavaş anlatıyorum hakim cahil kadın bana bağırıyor düzgün anlat böyle böyle anlat diye, bende her gün mahkemede geçirmiyorum nereden bileceğim öyle anlatacağımı falan bir sürü zırva işte. Eğer senden kaynaklanmayan ve sana karşı işlenilen bir suç olduğuna eminsen ailene danış ve davanı aç, yoksa maddi ve manevi zararı olur.

Geri
Yukarı