Telefon önerisi, fiyat aralığı 400-700

Kırpılmamış versiyonunu ancak yurt dışından getirttirip burada kayıt ettirmeniz lazım. Arada çok fazla bir fark yok zaten. Pek bir şey hissetmezsiniz.

Zenfone 6 aldım gerçekten güzel ekrana bir günde alıştım. Taşımasında sıkıntı yok çok beğendim diyebilirim

Hayırlı olsun. Ben bu gün teknosaya gittim, zf5'e baktım gerçekten çok hoş ve güzeldi. Zf6'yı sordum yok dedi istersen istetiriz dedi. Tabi biraz konuştuk adam zf6 kullanıyormuş, bakabilirmiyim dedim. İncelediğimde pek te ekranı büyük değil gayet şık ve güzeldi. Zf6 almaya karar verdim fakat adam görüntülü konuşma yok dedi. Sende görüntülü konuşma varmı (başıma gelen bir olaydan sonra hiç güvenmiyorum bu elemanlara) ?

Görüntülü konuşma şöyle yok diye biliyorum yani telefon hat üzeri desteklemiyor harici bir proğram ile olduğunu duymuştum

Skype'de oluyor . Sana şunu söyleyebilirim o fiyata en iyi telefon , Note 3'ün yanına koy sırıtmaz diye bir tabir vardır aynen öyle . İki gündür kullanıyorum çok güzel telefon herşeyi ile sadece ses pek iyi değil gibime geliyor ama müziklere göre de değişiyor tabi belki HTC telefonlardan sonra bana öyle geliyor olabilir ama alıştım diyebilirim. Bence bu fiyata daha iyisi yok gibi bu arada Zen 5'i önermiyorum bunu belirtiyim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı