Telefon Önerisi - iOS vs Android

Emre_12

Kilopat
Daha fazla  
Yeni bir telefon alacağım sürekli Android kullandığım için iOS bir cihaz istiyorum lakin fiyatları pahalı olduğu için Android bir telefonda alabilir, aklımdaki cihazlar;
Huawei Mate 10 Pro
Apple iPhone 7,7 Plus, 8
Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Mi 9T
Arada sırada oyun oynuyorum genellikle telefonda video ve yayın izliyorum. Telefonda depolamada benim için ön planda. Hangi telefonu almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
redmi note 8 pro veya mi 9t alın geriye kalan paranızda cebinizde kalsın uyduruktan iki parça logo için 3000 lira fazla vermeye gerek yok.

Yeni bir telefon alacağım sürekli Android kullandığım için iOS bir cihaz istiyorum lakin fiyatları pahalı olduğu için Android bir telefonda alabilir, aklımdaki cihazlar;
Huawei Mate 10 Pro
Apple iPhone 7,7 Plus, 8
Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Mi 9T
Arada sırada oyun oynuyorum genellikle telefonda video ve yayın izliyorum. Telefonda depolamada benim için ön planda. Hangi telefonu almalıyım?
Şuan senin için en iyi tercih RedMi Note 8 gibi duruyor.Pişman olmayacağın bir telefon.Ancak cihazım stabil çalışsın istiyorsan tabikide İphone'lara yönelmelisin.(İphone 7 kullanıcısıyım)

Dostum merhabalar note 8 pro ve mi 9t yi araştırdım baya note 8 pro da herkes işlemci ve ısınma sorunundan şikayetçi 2 3 haftadır full incelemele bakıyorum karşılaştıma yaptığımızda zaten şu an da ülkemizdeki en yüksek kamera note 8 pro da (64mp) bunun dışında max 41 dereceye çıkıyor aslında mediatekte fena bir işlemci değil bence Xiaomi note 8 pro senin ihtiyacını karşılar

Huawei Mate 10 Pro önermezmisiniz ? 2020 yılına gireceğiz neredeyse bu saatden sonra Mate 10 Pro alınırmı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı