Telefon tamire verildiğinde kurcalanır mı?

Devlet sırrı yok ise kgb'ye bağlı bir ajan da değil iseniz daha da ötesi reptilian değil iseniz takmayın kafanıza. İçiniz rahat etmez ise bağlayın pc'ye atın fotoları, dosyaları whatsapp web'den yedek alın telefondaki wp dosyalarını silin sms'leri de silin.

Bilgisayara bagla kablo ile ve içindekileri kes yapıştır yap.

Aşırı teşekkür ediyorum fikriniz için, ama telefonun bağlanması için şifrenin açılması gerek diye biliyorum. Yine de teşekkürler.
Ben yaptırdığımda bakılmamıştı çünkü babam bile bilmiyor şifresini.
Babam götüreceği için bi noktada şifresini isteyecek adama vermek için , dönüşte sıfırlayarak mı verirler normal mi verirler hiç bilmiyorum :D. Çok riskli 1 ay var önümde.

Aşırı teşekkür ediyorum fikriniz için, ama telefonun bağlanması için şifrenin açılması gerek diye biliyorum. Yine de teşekkürler.

Babam götüreceği için bi noktada şifresini isteyecek adama vermek için, dönüşte sıfırlayarak mı verirler normal mi verirler hiç bilmiyorum :D. Çok riskli 1 ay var önümde.
Sıfırlama olmuyor ekran için. Eğer sıfırlandıysa götürdüğünüz yer bi' işler çevirmiş olabilir.

Babam götüreceği için bi noktada şifresini isteyecek adama vermek için , dönüşte sıfırlayarak mı verirler normal mi verirler hiç bilmiyorum :D. Çok riskli 1 ay var önümde.
Rica ederim. Bir de format tuşu kombinasyonunu araştırın isterseniz. Ses tuşları ve power tuşu ile format falan atıldığını duymuştum. Işe yarar belki 🤔

Ben içinde T.C kimlik no, Google hesabı, banka hesapları, kuzenimin ve benim Steam hesabı olan telefonu tamirciye vermiştim şu anlık sorun yok.

Ben iki kez yaptırdım ve yerinde yaptırdım tüm telefoncular da oraya götürüyordu apartmanda bir daireydi ama adamın işi sadece ekran değişimi gittim 20-25 dakika sonra verdi çokta memnun kaldım. Yani şifre falan istemezler ekranda görüntü var ise sizi çağırırlar telefonunuz tamir oldu diye sim kartınızı yanınıza alın açın bakının görüntüde bir problem yok ise ekran iyi montajlanmış ise hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı