Telefon tavsiyesi

Bütçe
1800
Büyükannem için telefon bakıyorum. 10 yıldır falan tuşlu telefon kullanıyor ve sesin bozuk, kötü geldiğini fark ettim konuşurken. Telefon almaya karar verdim fakat pek bulamadım. Çok bir şey yapmayacak sadece aramalar için, bazen fotoğraf falan çeker o kadar. Yani aman aman bir telefon olmayacağı için 1.800 TL'ye kadar uygun F/P telefon önerirseniz sevinirim. Şarj kapasitesi ne kadar fazla olabilirse o kadar iyi.

Huawei P20 Lite önerebilirim azıcık zorlanabilir ama fiyat performansı sarj vs iyi bir telefon.

Peki yazılım normal altı bir kullanıcı açısından çok sorun çıkarır mı? Sadece ekranı kaydırıp bizi arayacak veya biz onu arayacağız. Bazen YouTube'dan ilahi açar maksimum. :D

Hocam sıkıntı çıkartma ihtimalide var. Tabi normal altı bir kullanıcı için çok daha az olsa da var.
One UI'a göre daha kullanışsızlığını da işin içine katmak gerek. M11 ile Redmi 9 diye sorarsanız yazılımı işin içine dahil etmezsek Redmi 9 derim ama M11 de gayet yeterli olacağını düşünüyorum.
Riske atmazsanız M11 alabilirsiniz. Kullanışlılık açısından da (en azından Xiaomi'deki gibi Google Play Store'dan indirilmiş kişiler, mesajlar, rehber uygulamaları yok) M11 daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı