Telefon üzerinden ağ kontrolü programı önerisi

AidenPearce

Hectopat
Arkadaşlar hafta sonu olmuş, evdeyim. Kafa dinlemek istiyorum. Hava kapalı, şöyle sakin bir şeyler açıp kitap okumak istiyorum. Ama 15 yaşındaki ergen kardeşim başka ergenler ile birlikte bağıra bağıra CS:GO falan oynuyor. Kurduğu tek cümleye tahammül edemiyorum artık kafayı yemek üzereyim. Bana bir program söyleyin telefondan interneti falan kesebileyim kendi hücresel verim var zaten. Veya belirli cihazlara kısıtlayabileceğim bi program falan varsa gerçekten o kadar rahat ederim ki. İstediğim zaman interneti modemi açıp kapatmış gibi yapabileceğim veya yavaşlatıp hızlandırabileceğim bir programa ihtiyacım var. Teşekkürler.

Modemin kendi arayüzünden engelleyebilirsiniz.
Nasıl yapacağınızı anlatayım.
Modemin IP'sini kullandığınız arama moturuna girip internet sağlayıcınızın size vermiş olduğu kullanıcı adını ve şifreyi giriniz ordan da PC engellemek istediginiz cihazı seçip engelleyiniz.

Modemin kendi arayüzünden engelleyebilirsiniz.
Nasıl yapacağınızı anlatayım.
Modemin IP'sini kullandığınız arama moturuna girip internet sağlayıcınızın size vermiş olduğu kullanıcı adını ve şifreyi giriniz ordan da PC engellemek istediginiz cihazı seçip engelleyiniz.
LAN kablosu ile bağlı olan cihaz otomatik eklemede çıkmıyor. Nasıl yapabilirim LAN ile bağlı olan bilgisayarı engellemem gerek.
LAN kablosu ile bağlı olan cihaz otomatik eklemede çıkmıyor. Nasıl yapabilirim LAN ile bağlı olan bilgisayarı engellemem gerek.
Bahsettiğim cihazın MAC adresini elle girdiğimde de engelleyemiyorum.

Bahsettiğim cihazın MAC adresini elle girdiğimde de engelleyemiyorum.
Hocam nazik bir dil ile uyarın eğer aynısını yapmaya devam ediyorsa abisi olarak asil görevlerinizden birisini yapmanızı öneririm.

Geri
Yukarı