Telefon USB ile PC'ye bağlı ama internet paylaşılmıyor

NayaX

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 2600
MSI GTX 1060 GAMİNG X 6GB
HYPERX 2x8 16GB RAM
AEROCOOL VX PLUS 400W
Telefonum USB ile PC'ye bağlı şarj oluyor ama internet paylaşma yerinde gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-22-14-30-55.png
    Screenshot_2023-03-22-14-30-55.png
    56,7 KB · Görüntüleme: 27
Herhangi dosya aktarımı uyarısıda vermiyor, masaüstü bilgisayarsa arka usb kısımlara bağlayarak deneyin.
Aygıt yöneticisi ekranını açık bırakın, donanımı taktığınızda sayfa yenilenmesi gerekiyor.

Herhangi dosya aktarımı uyarısıda vermiyor, masaüstü bilgisayarsa arka USB kısımlara bağlayarak deneyin.
Aygıt Yöneticisi ekranını açık bırakın, donanımı taktığınızda sayfa yenilenmesi gerekiyor.

Arkasına takmayı denedim ama olmadı tekrar takıp Aygıt Yöneticisi'ni kontrol edeceğim.

Telefonum USB ile PC'ye bağlı şarj oluyor ama internet paylaşma yerinde gözükmüyor.

Kablonuzda data aktarımı yok sanırsam sadece şarj etmek için tasarlanmış kablo. Farklı kablo ile deneyin fotoğraf aktarılabiliyor mu taktığınız kablo ile?

Aygıt Yöneticisi'nden değişim olmuyor.

Kablonuzda data aktarımı yok sanırsam sadece şarj etmek için tasarlanmış kablo. Farklı kablo ile deneyin fotoğraf aktarılabiliyor mu taktığınız kablo ile?

1-2gün öncesine kadar oluyordu ama bugün olmuyor.

Telefonunuz marka modeli ne çok eski mi? İlk defa mı bağlıyorsunuz?

Samsung Galaxy Note 4 sadece modem olarak kullanıyorum telefonu.

Belli ki data kablolarından biri kopmuş farklı kablo ile deneyin aynı sorunla karşılaşırsanız Windows'ta ki USB driverinde sorun oluyor olabilir. Önceliğiniz farklı USB kablo olsun.

Anladım yardımızın için teşekkürler ama elimdr şarj cihazı yok yeni bir tane alıp deneyeceğim. Dün normalde adaptörde hızlı şarj vardı ama kablo hızlı şarj etmiyordu. Dediğiniz gibi kabloyla alakalı sanırım.

Anladım yardımızın için teşekkürler ama elimdr şarj cihazı yok yeni bir tane alıp deneyeceğim. Dün normalde adaptörde hızlı şarj vardı ama kablo hızlı şarj etmiyordu. Dediğiniz gibi kabloyla alakalı sanırım.
Daha önce bağlantı sağlıyorsanız, arkadaşın dediği gibi kabloda sorun olabilir.
Yinede aşağıya bırakacağım sürücüyü kurmanızda fayda var.

Geri
Yukarı