Telefon USB ile PC'ye bağlı ama internet paylaşılmıyor

Daha önce bağlantı sağlıyorsanız, arkadaşın dediği gibi kabloda sorun olabilir.
Yine de aşağıya bırakacağım sürücüyü kurmanızda fayda var.

Tamamdır deneyeceğim.

Bu konuyla pek ilgisi yok ama bir de Wi-Fi adaptörü kullanıyorum ama adaptör kablosuz ağları görmüyor. Win 8.1 kullanıyorım. Adaptör markası concord.

Anladım yardımızın için teşekkürler ama elimdr şarj cihazı yok yeni bir tane alıp deneyeceğim. Dün normalde adaptörde hızlı şarj vardı ama kablo hızlı şarj etmiyordu. Dediğiniz gibi kabloyla alakalı sanırım.

Hızlı şarj işlem data kablolarıyla alakalı çok belli ki data kablosu kopmuş veya telefonun içindeki soketin data PIN'i kopmuş veya lehimi atmış.

Hızlı şarj işlem data kablolarıyla alakalı çok belli ki data kablosu kopmuş veya telefonun içindeki soketin data PIN'i kopmuş veya lehimi atmış.

Bir tane kablo denedim az önce ama şarj etmedi hiç.

Bir tane kablo denedim az önce ama şarj etmedi hiç.

Telefondaki soketlede alakalı olabilir hocam sürekli kablo takılı duruyorsa tak çıkar çok yapıldıysa soket zarar görmüş olabilir. Şimdilik hotspot özelliği ile internet paylaşabilirsiniz.(Wi-Fi kartı olarak kullanmıyorsanız SIM karttan internet kullanıyorsanız kullanılabilir)

Telefondaki soketlede alakalı olabilir hocam sürekli kablo takılı duruyorsa tak çıkar çok yapıldıysa soket zarar görmüş olabilir.

Anladım sağ ol. Kablo alayım bir tane yeni eğer yine olmazsa telefonun soketindendir.

Yeni konular

Geri
Yukarı