Çözüldü Telefona keylogger bulaştığını nasıl anlarım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Profesörizm

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yanlışlıkla bir linke tıkladım. Sitenin yukarısındaki bağlantısında keylogger yazıyordu. Site açıldı ve hemen sonra kapandı. Telefonuma ücretli virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı. Dosyalarıma baktım yabancı uygulama yok. Keylogger bulaştığını nasıl anlarım? Bu arada bu olay telefonuma oldu. Herhangi bir dosya inmedi sadece link açılıp kapandı. Şu an korkudan telefonu kullanamıyorum.

Çözüm
Android sürümünüz yüksekse ve güvenlik güncellemelerinin tamamı yapılmışsa yüksek ihtimal bir sorun olmayacaktır. Android'de uyduruk bir klavye uygulaması kullanmıyorsanız keylogger konusunda fazla endişe etmenize gerek yok.
Android sürümünüz yüksekse ve güvenlik güncellemelerinin tamamı yapılmışsa yüksek ihtimal bir sorun olmayacaktır. Android'de uyduruk bir klavye uygulaması kullanmıyorsanız keylogger konusunda fazla endişe etmenize gerek yok.

Çözüm
Android Sürümü 9, güncelleştirmeler tamam,Samsung'un kendi klavyesi,Hiç bir dosya inmedi yani bir sorun yok mudur ?
Birşey yüklenmediyse keylogger yoktur korkmanıza gerek yok.
Bir forum sitesindeydim, yukarıda 3 çizgili menü vardı. Altında da sapık bir reklam vardı. Yanlışlıkla ona tıkladım site açıldı hemen kapandı.
Android Sürümü 9, güncelleştirmeler tamam,Samsung'un kendi klavyesi,Hiç bir dosya inmedi yani bir sorun yok mudur ?

Bir forum sitesindeydim, yukarıda 3 çizgili menü vardı. Altında da sapık bir reklam vardı. Yanlışlıkla ona tıkladım site açıldı hemen kapandı.
İnşallah bir şey bulaşmamıştır. Mcafee ücretli virüs taramasıda yaptı hiç bir sorun çıkmadı.

İnşallah bir şey bulaşmamıştır. Mcafee ücretli virüs taramasıda yaptı hiç bir sorun çıkmadı.
İçinizin rahat etmesi için Kaspersky veya Bitdefender ile taratabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı