Telefona ROM atılır mı?

Hangi sorundan bahsediyorsunuz bilmiyorum ama benim dediğim durum telefonun açılmayıp takıldığı durum. O zaman da bişey yapamıyorsunuz.(Eğer telefonun bataryası çıkmıyorsa ki yeni telefonlarda artık o özellik yok. O yüzden de tavsiye etmiyorum bu tarz şeyleri yapmayı yenilere.)
Brick(tuğla) zamanı genelde hard reset atılır. Yani fabrika ayarlarına geri dönme.

Telefonun Xiaomi değilse rahat atarsın ROM'u tabii YouTube'den bakarak. Telefondan PC'den azıcık anlıyorsan rahat yapılabilir işlem. Xiaomi telefonlarda çoğu zaman TWRP'de sorun çıkıyor telefonum 2-3 kere brick oldu 2 dakikaya hallettim ama onu da.

Telefonun Xiaomi değilse rahat atarsın ROM'u tabii YouTube'den bakarak. Telefondan PC'den azıcık anlıyorsan rahat yapılabilir işlem. Xiaomi telefonlarda çoğu zaman TWRP'de sorun çıkıyor telefonum 2-3 kere brick oldu 2 dakikaya hallettim ama onu da.

Bildiğim kadarıyla Xiaomi'de Bootloader kilidini izinsiz açınca brick oluyor. Yani Xiaomi'den Bootloader kilidi açma talebinde bulundunuz mu?
@Silinen üye bilgisayardan atılıyor ilk başta.
Çok şükür brick olmadı benim telefona. O yüzden o bilgileri teorik olarak biliyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı