Telefona RSA izni verirken hata veriyor

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Ben bugün eski bir tablet buldum ve bunu hızlandırmak için TWRP kuracaktım. Ki TWRP desteği yokmuş (Hometech Alfa 7RC). Tek başına ROM kurarım diyecektim ki, hiçbir bilgisayar bu tableti görmüyor. Kablo bozuk mu diye deneyecektim, kablo yarım bozukmuş. Düzgün şekilde taktım kablo çalışıyor ama görmüyor tableti bilgisayar. Neyse bir daha denedim sonra ADB sürücülerini falan kurdum telefon üzerinden test edecektim ki resimdeki hatayı aldım. Nasıl düzeltebilirim?

@Umut Nas @364809

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221009-120825.png
    Screenshot_20221009-120825.png
    177,1 KB · Görüntüleme: 25
Ekran üstüne yazma izni olan tüm uygulamaları gözden geçirin ve teker teker kapatarak tekrar izin vermeyi deneyin.

Bir tane kullanmanıza engel oluyor hocam. Tüm uygulamaları sonlandırın bir de o şekilde deneyin.
Hocam arkada sadece medya aktarım protokolü izni şeyi var. O da onla beraber geliyor.

Ekran üstüne yazma izni olan tüm uygulamaları gözden geçirin ve teker teker kapatarak tekrar izin vermeyi deneyin.
Hocam nerden bulacağım?

Sizin cihazınızda tam olarak nerede olduğunu bilemesem de, ayarlarda "Diğer uygulamaların üzerinde göster" adlı izine sahip uygulamaları bulmanız gerekiyor. Xiaomi bunun için toplu bir menü koymuş, sizde de vardır bence.

Sizin cihazınızda tam olarak nerede olduğunu bilemesem de, ayarlarda "Diğer uygulamaların üzerinde göster" adlı izine sahip uygulamaları bulmanız gerekiyor. Xiaomi bunun için toplu bir menü koymuş, sizde de vardır bence.
Hocam ayarları aradım taradım ama yok.

Geri
Yukarı