Telefona ses kartı bağlamak

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Çizer - Tasarımcı
Arkadaşlar kısa tutacağım. Android telefonda kullanmak için ses kartına ihtiyacım var. Midex MX2020 aldım 3.5mm jack ayırıcı ile takınca çok dip ses yapıyor. Aylık ayırabileceğim bütçe 870 TL. Önerilerinizi bekliyorum.

Öncelikle merhabalar. Çok kanallı olmayan (çok fazla giriş-çıkış bulunmayan) dolayısıyla harici besleme ve güç gereksinimi duymayan USB ses kartlarını OTG Adaptör aracılığıyla mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Ancak Midex MX2020 pek kaliteli olmayan bir kondenser mikrofondur ve giriş seviye işler haricinde göz ardı edilemeyecek derecede self-noise (bağımsız iç gürültü) değerine sahiptir. Değil telefonda, bilgisayarda çok kaliteli ses kartlarıyla kullansanız bile sese işleme yapmadan dip gürültüsüz bir ham ses elde etmeniz imkansız. Yine de telefon modelinizi öğrenebilirsem birkaç bütçe dostu ses kartı ve düşünürseniz mikrofon önerisinde bulunabilirim. Sevgilerle..

Öncelikle merhaba. Çok kanallı olmayan (çok fazla giriş-çıkış bulunmayan) dolayısıyla harici besleme ve güç gereksinimi duymayan USB ses kartlarını OTG adaptör aracılığıyla mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Ancak Midex MX2020 pek kaliteli olmayan bir kondenser mikrofondur ve giriş seviye işler haricinde göz ardı edilemeyecek derecede self-noise (bağımsız iç gürültü) değerine sahiptir. Değil telefonda, bilgisayarda çok kaliteli ses kartlarıyla kullansanız bile sese işleme yapmadan dip gürültüsüz bir ham ses elde etmeniz imkansız. Yine de telefon modelinizi öğrenebilirsem birkaç bütçe dostu ses kartı ve düşünürseniz mikrofon önerisinde bulunabilirim. Sevgilerle.

Telefon modelim POCO X3 NFC. Ayrıca Phantom power da kullanıyorum. İzlediğim inceleme videolarında neredeyse hiç dip ses yoktu ama mikrofon hakkında öyle diyorsan hem ses kartı hem de mikrofon önerini bekliyorum 😊

Düzenleme: Ayrıca kaydettiğim ses örneklerini atmamı isterseniz buraya atarım. Gerek var mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı