Telefoncuda çalışmak mantıklı mı?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Telefoncuda çalışmak mantıklı mı? Lisede bilişim mezunuyum telefoncular alır mı? Eleman falan?

7 ay telefoncuda çalıştım, herhalde benim beceriksizliğimdi teknik servis işlerinde hep bir yerde takılır kalırdım. Ustamla da bol bol tartışırdım. Biraz sıkıcı ama yapılmayacak iş değil. Sadece hata yapmak pahalıya patlıyor.

Vallaha bu zaman bulduğun işi yapacağın zaman oldu, seçmene imkan tanımak şöyle dursun... İşverenlerin halkça lakabının ne olduğunu hatırlatırım: ***veren boşuna denilmiyor böyle yani. Ben de işsizim böyle iş bile denk gelmiyor hep aynı muhabbet: git özgeçmiş bırak görüş, sonra biz sizi ararız desinler. Sonra sen sağ ben selamet. ***ayım böyle ülkeye.

Telefoncu adam bilişim ile alakası yok mahalle içi yerlerse çırak olursan çay getir götür müşteriye bak yer temizle olur sana parça taktırmazlar git yazılıma yönel

Telefoncu adam bilişim ile alakası yok mahalle içi yerlerse çırak olursan çay getir götür müşteriye bak yer temizle olur sana parça taktırmazlar git yazılıma yönel.

Telefoncuda söyle hani tamir işlerine bakmayan bu telefon satan olurya o olmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı