Telefoncudan açılmış kutulu sıfır telefon alınır mı?

Yanlış hatırlamıyorsam; 2900 hocam. Fiyat konusunda sıkıntı yok, az veya çok olsun hiç sıkıntı yok öderim, önemli olan 0 olması.

Cihazın internette ki fiyatı ile alacağım deseydiniz bile önermezdik o cihazı ki çok kazık bir fiyata kutusu açık bir şekilde satıyorlar size.

Cihazın internette ki fiyatı ile alacağım deseydiniz bile önermezdik o cihazı ki çok kazık bir fiyata kutusu açık bir şekilde satıyorlar size.
Hocam şimdi şöyle; benim sorum; açık kutu 0 denilen görünürde hiçbir şeyi olmayan cihaz sıfır mıdır? Parayı pulu boş verin diyorum, uzun süre(3ay) telefonsuz kaldım artık kafayı sıyırma noktasındayım tuşlu kullana kullana... bu yüzden internetten alıp beklemek istemiyorum. Vatan ve TT'den de almak istemiyorum, şuan en çok güvenebileceğim bir telefoncu var oda annemin arkadaşı. Umarım anlatabilmişimdir, hata bende ki soruyu alınır mı diye sormuşum. Soru aynen şu: açık kutu 0 denilen görünürde bir şeyi olmayan cihaz sıfır mıdır? Tekrardan söylüyor, belirtiyorum; para gerçekten sıkıntı değil, 100 fazla girmiş 200 fazla girmiş, "benim için sorun yok".

Hocam şimdi şöyle; benim sorum; açık kutu 0 denilen görünürde hiçbir şeyi olmayan cihaz sıfır mıdır? Parayı pulu boş verin diyorum, uzun süre(3ay) telefonsuz kaldım artık kafayı sıyırma noktasındayım tuşlu kullana kullana... bu yüzden internetten alıp beklemek istemiyorum. Vatan ve TT'den de almak istemiyorum, şuan en çok güvenebileceğim bir telefoncu var oda annemin arkadaşı. Umarım anlatabilmişimdir, hata bende ki soruyu alınır mı diye sormuşum. Soru aynen şu: açık kutu 0 denilen görünürde bir şeyi olmayan cihaz sıfır mıdır? Tekrardan söylüyor, belirtiyorum; para gerçekten sıkıntı değil, 100 fazla girmiş 200 fazla girmiş, "benim için sorun yok".
Telefonun iade olma ihtimali vardır. Kendiniz düşünerek ben telefoncu olsam almam demeyin bunun yasası kanunu var 14 gün içinde iade edebiliyorsun. Telefonun ayarlar kısmında telefon hakkında bölümü var orada ne kadar süre açık kaldığını gösteriyor oradan bir bakın.

Hocam şimdi şöyle; benim sorum; açık kutu 0 denilen görünürde hiçbir şeyi olmayan cihaz sıfır mıdır? Parayı pulu boş verin diyorum, uzun süre(3ay) telefonsuz kaldım artık kafayı sıyırma noktasındayım tuşlu kullana kullana... Bu yüzden internetten alıp beklemek istemiyorum. Vatan ve TT'den de almak istemiyorum, şu an en çok güvenebileceğim bir telefoncu var oda annemin arkadaşı. Umarım anlatabilmişimdir, hata bende ki soruyu alınır mı diye sormuşum. Soru aynen şu: Açık kutu 0 denilen görünürde bir şeyi olmayan cihaz sıfır mıdır? Tekrar söylüyor, belirtiyorum; para gerçekten sıkıntı değil, 100 fazla girmiş 200 fazla girmiş, "benim için sorun yok".

Hayır alınmaz.
Kutusu kapalı olan başka cihazlara yönelin aynı yerden.

Ayrıca M12 modelini alırsanız 1-2 yıl içinde yeniden bir telefon parası girer uyarayım.
En kötü Redmi Note 8, Redmi 9T falan alın telefoncudan.

Hocam Esenyurt'ta fenomen Poyraz Korkut'un telefoncu dükkanı var ona gidin bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi akşamlar. Telefon alacağım fakat TT gibi bayilerden almak istemiyorum, çünkü telefon ayıplı, hatalı, kusurlu çıkarsa (ki çıkabiliyor, elektronik cihaz bunlar(iyi bir şekilde tecrübe ettim)) 21 iş günü bekletiyorlar(ağaç ediyorlar) annemin telefoncu bir arkadaşı var, iyi bir insan olduğunu söylüyor, güveniyor, oradan alalım diyor. Gittik bugün, istediğim telefon açılmış kutuda vardı, 0 dedi, neden açtınız? Dedim, yanlış hatırlamıyorsam; müşteriler görmek istiyor, göstermelik gibi bir şey dedi. Ben de bir düşüneyim dedim. Sizce alınır mı? Baktığım kadarıyla telefonda fiziksel olarak bir şey yoktu, yazılımsal olarak da, yani kullanırken de bir sıkıntı yoktu. Bu arada 2 yıl garantili ve faturalı. Alınır mı sizce?

Ben şu an olsam telefoncudan telefpn almam annemlerede zamanında iyi telefon diye 2 tane telefon kakalamışlar hiç memnun değilim açma kapama tuşu kronik sorunlu telefonun.

Yeni konular

Geri
Yukarı