Telefonda 0,5X kamera nasıl yapılır?

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Arkadaşlar başlık biraz saçma oldu fakat sorunum şöyle,

Benim telefonum 0, 5X desteklemiyor bunu herhangi bir uygulama veya efektle yapma şansım var mı? CapCut'da efekt var ama fotoğrafı değiştiriyor başka bildiğiniz varsa yazarsanız sevinirim.

Hiçbir işe yaramaz bu ürün eğer ki telefonda desteği yoksa güzel olmaz.
Başka nasıl yapabilir? Çok basit bir yol var ve başka yol yok 0.5x lens alıp deneyebilir haricinde imkanı yok. Maksimum panaroma çekim yapar.

Attığınız linkteki ürün bir işe yaramaz yorumlardan da anlaşıldığı üzere.
Böyle bir ürün demişim linktekini al dememişim bu tarz ürünler Aktüel satıcılara da geliyor çok daha ucuza ya görsel ekleyecektim ya link, linke girip bakmak daha işlevsel.

Aslında panaroma hiç denememiştim de biraz mantıklı geldi tek sorun kaliteyi çok bozar büyük ihtimalle.
Video çekecekseniz imkansız da panaromayı tripodla yapmanız çok sağlıklı sonuç verir

Videoeo çekecekseniz imkansız da panaromayı tripodla yapmanız çok sağlıklı sonuç verir

Arabada bir deneyeyim akşam teşekkür ederim hiç düşünmemiştim de şu 0, 5'e umarım bir sonuç buluruz çok pişman oldum zamanında destekleyen bir telefon almadığım için ya.

Arabada bir deneyeyim akşam teşekkür ederim hiç düşünmemiştim de şu 0, 5'e umarım bir sonuç buluruz çok pişman oldum zamanında destekleyen bir telefon almadığım için ya.

Hocam lensmiş cartmış curtmuş pek bir işe yaramaz yani gerçek bir 0.5 hissiyatını vermez en mantıklısı telefonu değiştirmek.

Geri
Yukarı