Telefonda YouTube videosuna dokunarak 2X hıza alma nasıl yapılır?

yapmayawmero

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Önceden YouTube'dan bir şeyler izlerken dokunarak videoyu 2X hıza çekebiliyordum. Şimdi ise hızlandırma yerine videoyu istediğin dakikaya alma seçeneği gelmiş. Bunu eski haline nasıl getirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım. Simdi sacmaliga bak diyebilirsiniz fakat dün varken siz kısmı şimdi ise yok bu bendeki problem ise 2-3 haftadır var.
Anladım Google Play Store'dan güncellemeleri kontrol et olmaz ise telefon>ayarlar>hesapları yönet kısmından Google hesabını kaldırıp tekrar ekle Ben'de YouTube güncel değildi bu şekilde çözmüştüm.

Bu güncelleme dağıtım işleri biraz karışık ve sunucu tarafında etkinleştiriliyor. Birkaç hafta içinde bu özelliğe sahip olacağını düşünüyorum.
Hocam dediğiniz siz kısmı gözükmediğinde bile 2x'e alabiliyordum 2-3 hafta öncesine kadar şimdi ise alamıyorum ama yüksek ihtimalle güncellemelerle alakalı bir şeydir.

Video oynarken sağ üste basılı tuttuğumda X2 hızla oynatıyor ama elimi çekince normal hıza dönüyor yani sadece basılı tutarak X2 hıza alabiliyorsun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231029_122539_YouTube.jpg
    Screenshot_20231029_122539_YouTube.jpg
    211 KB · Görüntüleme: 35
Video oynarken sağ üste basılı tuttuğumda X2 hızla oynatıyor ama elimi çekince normal hıza dönüyür yani sadece basılı tutarak X2 hıza alabiliyorsun.
Biliyorum hocam. Basılı tuttuğumda şu resimdeki gibi oluyor.

Şimdilik şu şekilde çözdüm güncellemeleri kaldırıp yeniden yükledim sonrasında ise uygulamaya girdim ve yine eskisi gibiydi ondan sonra çıkıp biraz takıldım ve 5 dk sonra uygulamaya girdiğimde sağ altta siz simgesi olup 2x hız özelliği de gelmişti. Bu taktiği önceden kullandığımda eski telefonumda yine işe yaramıştı fakat kendi kendine zamanla eski haline gelmişti. Umarım bu sefer kökten çözülmüştür.

Birkaç saat sonra baktım geri eski haline dönmüştü. Tahmin ettiğim gibi kısa süreliğine işe yaradı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231029_121422_YouTube.jpg
    Screenshot_20231029_121422_YouTube.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Biliyorum hocam. Basılı tuttuğumda şu resimdeki gibi oluyor.

Şimdilik şu şekilde çözdüm güncellemeleri kaldırıp yeniden yükledim sonrasında ise uygulamaya girdim ve yine eskisi gibiydi ondan sonra çıkıp biraz takıldım ve 5 dk sonra uygulamaya girdiğimde sağ altta siz simgesi olup 2X hız özelliği de gelmişti. Bu taktiği önceden kullandığımda eski telefonumda yine işe yaramıştı fakat kendi kendine zamanla eski haline gelmişti. Umarım bu sefer kökten çözülmüştür.

Birkaç saat sonra baktım geri eski haline dönmüştü. Tahmin ettiğim gibi kısa süreliğine işe yaradı.
Dediğim yöntemi denedin mi Google hesabını telefondan kaldır sonra tekrar ekle YT eski sürüme dönüp geri güncelle.

Dediğim yöntemi denedin mi Google hesabını telefondan kaldır sonra tekrar ekle YT eski sürüme dönüp geri güncelle.
Az önce yaptım eğer dediğiniz yöntem olursa çözüm olarak işaretlerim.

Sizin dediğiniz yöntemi yaptım hiçbir şekilde Siz kısmı sağ alta gelmedi ve tabii 2x ayarıda bununla birlikte gelmedi. Şimdi yeniden Youtube'yi silip geri yükledim toplam 2 kere silip yüklemiş oldum ve bununla birlikte iki kısımda geri geldi yani aslında yapmaktan vazgeçecektim fakat hesaptan çıkıp geri girince yeniden deniyim dedim bakalım şimdi ne olacak.

Son düzenleme:
Az önce yaptım eğer dediğiniz yöntem olursa çözüm olarak işaretlerim.
Sizin dediğiniz yöntemi yaptım hiçbir şekilde siz kısmı sağ alta gelmedi ve tabii 2X ayarıda bununla birlikte gelmedi. Şimdi yeniden YouTube'yi silip geri yükledim toplam 2 kere silip yüklemiş oldum ve bununla birlikte iki kısımda geri geldi yani aslında yapmaktan vazgeçecektim fakat hesaptan çıkıp geri girince yeniden deneyeyim dedim bakalım şimdi ne olacak.
Vallahi bilemedim kral şanssızlık seni bulmuş.

Vallahi bilemedim kral şanssızlık seni bulmuş.
Olmadı hocam hiçbir şekilde :D

Bakalım artık güncellemelerle düzelir umarım.

Hocam şimdi oldu da bakalım ne kadar sürecek saçma bir bug gibi geldi bana neyse olursa olur olmazsa olmaz. Diğer hesaplarıma girdim Siz kısmı gözüküyordu ama hiçbir şekilde 2x olmuyordu ondan sonra ise eski hesabıma girdim ve ne Siz kısmı vardı ne de 2x neyse bir çıkıp girdim Youtubeye hem Siz hem de 2x gelmişti asıl hesabıma
bakalım bu sefer ne olacak

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı