Telefonda NFC temassız ödeme özelliği kullanılmıyor

Ercan Root

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce böyle bir sorun yoktu ilk defa bu sorunla karşılaşıyorum.
Telefonumun NFC özelliği açıktı fakat uygulamaların hepsinin NFC'si kapalı, onları açmaya çalıştığımda hata veriyor.

Screenshot_20230201-102254_Enpara.jpg
Screenshot_20230201-102221_Tosla.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Root kullanıyormusunuz hocam ? Veya bir ROM yükleme söz konusu mu ?

Cihaz rootlu Magisk kurulu fakat dediğim gibi düne kadar bir sorun yoktu.

Safetynet kontrolü yapar mısınız? Geçebiliyor mu cihaz ben de dün aynı sorunu yaşadım tamamen gizleyince düzeliyor galiba. Tosla da ayrıca root yetkisi istiyor superuser sekmesinden Tosla'yı silin.

Safetynet kontrolü yapar mısınız geçebiliyor mu cihaz bende dün aynı sorunu yaşadım tamamen gizleyince düzeliyor galiba. Tosla da ayrıca root yetkisi istiyor superuser sekmesinden Tosla'yı silin.

Hocam su safety net olayıyını hiç kullanmadım. Muhtemelen false yapacak bu false olması bir sorun yapar mı?

Hocam su safety net olayıyını hiç kullanmadım muhtemelen false yapacak bu false olması bir sorun yapar mı?

Evet hocam false.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230201-124123.jpg
    Screenshot_20230201-124123.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 38
Hocam su safety net olayıyını hiç kullanmadım. Muhtemelen false yapacak bu false olması bir sorun yapar mı?

Evet hocam false.
False olması problem oluşturabilir, magisk'e shamiko ile safetynet fix yükleyip restart atalım.
Önce bu:
https://github.com/LSPosed/LSPosed....load/shamiko-126/Shamiko-v0.6-126-release.zip ardından yeniden başlatın.
Sonra :
Yeniden başlatın, safetynetten geçmeli.

False olması problem oluşturabilir, Magisk'e shamiko ile safetynet fix yükleyip restart atalım.
Önce bu:
https://github.com/LSPosed/LSPosed....load/shamiko-126/Shamiko-v0.6-126-release.zip ardından yeniden başlatın.
Sonra:
Yeniden başlatın, safetynetten geçmeli.

Hocam bunu yaparken telefonun Samsung yazısında kalmasından korkuyorum. Daha önce modül yüklenmiştir uyumsuz olduğu için Samsung yazısında kalmıştı TWRP de olmadığı için silememiştim. Herhangi bir problem yaratır mı?

Hocam bunu yaparken telefonun Samsung yazısında kalmasından korkuyorum. Daha önce modül yüklenmiştir uyumsuz olduğu için Samsung yazısında kalmıştı TWRP de olmadığı için silememiştim. Herhangi bir problem yaratır mı?

Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı