Telefondaki bilgilerin çalınması

Format atıldı izinleride gözden geçir.

Foruma yeni katıldım da bu virüs vs konulardan anlayan birileri var mı? Onların da görüşlerini almayı istiyorum da.
Yok hocam, antivirüs bölümünde açıp durumu yazarsanız hepsi aynı anda kaspersky ile tarat diyeceklerdir. Olacağı söyleyeyim.

Hocam biraz saçma olacak ama paylaşılmasından en çok utandığın fotoğrafları çek ve en çok yaptığın hareketleri bir tane site var Google'deki fotoları buluyor oraya koy paylaşılomıssa bulursun ama önermiyorum çok.

Teşekkür ederim önerin için. Ama bu daha riskli geldi bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyütülecek bir şey yok. Rastgelmiş görsellerden de zararlı yiyorsak vay halimize.

Tarayıcının kamera erişimi kapalı olsa yeter.
Ek olarak kamera ve mikrofonu yöneten uygulamalar da var. Deneyebilirsiniz. Sadece izin verilen uygulamalar mikrofonu kullanabiliyor bu sayede.

Android üzerinde zararlıların çoğunlukla uygulama şeklinde bulaşabildiğini biliyorum. Yüklediğiniz uygulamalara dikkat ettiğiniz sürece sorun yaşacağınızı düşünmüyorum. Rahat olun, paranoyayı gerektirecek bir durum söz konusu değil. İçiniz rahat etsin diye herhangi bir antivirüs yazılımıyla cihazınızı taratabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…