Telefondaki Netflix hesabı şifre girmeden bilgisayara geçirilebilir mi?

Specialagent58

Hectopat
Arkadaşlar merhaba öncelikle ben çok önceden bir arkadaşımın verdiği ama şifresini söylemeyerek telefonun Netflix uygulamasına girdiği hesabını uygulamadan hesap ayarları kısmına tıklayıp Google Chrome üzerinden Netflix sayfasına yönlendirme yapmasıyla oradaki linki kopyalayıp kendime mesaj olarak atıp bilgisayardan tıklayarak bilgisayar üzerinden de hesabına giriş yapmıştım. :D görüşme durumum olmayan iyiliğine veren bir arkadaş ve şifreyi söylememişti kendi girmeden yani öyle bir imkan yok ve artık bugün o link olayını denememe rağmen hesap ayarları kısmında ve tüm sekmelerde uzun link görünmüyor. Ayrıca uygulamaya da ayrı hesap ayarı sekmesi koymuşlar uygulama güncellenmesiyle şansıma ve her ayarı kurcaladım onla ilgisi de yok. Sadece Netflix.com/youraccount gibisinden link görünüyor ve bilgisayara atıp tıklayınca Netflix'e oturum açmış olarak girmiyor. Kullanıcı adı şifre ekranı geliyor illa şifre lazım umarım anlatabilmişimdir ancak telefonda açık olan hesabı bilgisayardan tekrar açmam için yeni bir yol bilen varsa paylaşabilir mi :)

Geri
Yukarı