Telefondaki verileri PC'ye aktarma

Perry

Picopat
Yer
Patagonya
Merhabalar öncelikle, bugün telefondaki verilerden bir şeyler laptopa aktarmak istiyordum. USB'yi bağladım, ilk başta cihaz göründü bir iki... Sonradan hiç gözükmemeye başladı. Farklı girişte ve kablolarla yine denedim ama bir türlü dosyaları görüntüleyemedim. Bu sefer de "USB aygıtı tanımadı" diye hata verdi (Takınca şarj ediyor sadece). Nasıl çözebilirim bunu?

Telefonda geliştirici modunu açın ve USB ayıklama modu diye bir şey var onu açmanız gerek diye biliyorum.
Denemeye çalıştım o yöntemi de videolardan ama videoların sonunda verileri telefonda göstermesi için bir buton var o yoktu benim telefonda ondan tam olmadı.
Hepsini Google Drive'ya at.
Alternatif yapabilirim, olabilir ama yine de bu neyden kaynaklanıyordur bir fikir var mı? ''USB aygıtı algılamadı" diyor. USB girişi bozuk desem farklı telefonda denedim, kablo bozuk desem onu da denedim farklısıyla... Bağlantı gözüküyor ama telefonun dosyalarını göremiyorum bir türlü.

Denemeye çalıştım o yöntemi de videolardan ama videoların sonunda verileri telefonda göstermesi için bir buton var o yoktu benim telefonda ondan tam olmadı.

Alternatif yapabilirim, olabilir ama yine de bu neden kaynaklanıyordur bir fikir var mı? "USB aygıtı algılamadı" diyor. USB girişi bozuk desem farklı telefonda denedim, kablo bozuk desem onu da denedim farklısıyla... Bağlantı gözüküyor ama telefonun dosyalarını göremiyorum bir türlü.

Takınca bildirim panelinde ne yazıyor.

Geri
Yukarı