Telefondaki virüs telefonu sıfırlayınca silinir mi?

Cronus.xy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Diyelim telefonumda virüs var. Sıfırladıktan sonra virüs gider mi? Ayarlar>uygulamalar yaptığımda da yabancı bir program yok.

Benim telefonuma girmişti sıfırlamıştım 3 4 kere hiçbir şekilde silinmedi.

Hocam arkadaş Twitter da bir hesap söyledi. Hesap +18 hesap çıktı. Trollemiş beni. Biliyorsunuzdur hesaplara girince videolar otomatik oynatılıyor. Oynattı ama ben çıktım. Virüs bulaşmış mıdır?

Hocam arkadaş Twitter da bir hesap söyledi. Hesap +18 hesap çıktı. Trollemiş beni. Biliyorsunuzdur hesaplara girince videolar otomatik oynatılıyor. Oynattı ama ben çıktım. Virüs bulaşmış mıdır?
Oynatılan videodan virüs bulaşsaydı sence internet nasıl bir hal alırdı bir düşün bakalım.

Sadece Twitter içerisinde olduysa bir şey olmaz merak etmeyin.

Silinmediğini nereden anladın kardeşim?

Çünkü telefonum hala çok ısınıyordu şarjı çok hızlı bitiyordu (telefonu kullanmadığım halde) ve Google hesaplarıma hala birileri girip çıkıyordu anlamayacak ne varki?

Sadece Twitter içerisinde olduysa bir şey olmaz merak etmeyin.

Çünkü telefonum hala çok ısınıyordu şarjı çok hızlı bitiyordu (telefonu kullanmadığım halde) ve Google hesaplarıma hala birileri girip çıkıyordu anlamayacak ne varki?

Allah Allah garip o telefonu imha edip yeni aldın mı kardeşim?

Bir de son soru Google hesabına girdiklerini nasılsın anladın merak ettim.

Allah Allah garip o telefonu imha edip yeni aldın mı kardeşim?

Bir de son soru Google hesabına girdiklerini nasılsın anladın merak ettim.

Onu bunu bırakın niye bu kadar gereksiz yere agresifsiniz onu anlayamadım.

Hocam bilirsiniz Google'da cihazlar diye bir bölüm var oradan giriş yaptıklarına bakabiliyorsunuz veya yabancı bir cihaz giriş yaparsa e-posta alıyorsunuz bu nasıl bir soru?

Yeni konular

Geri
Yukarı