Telefondan bilgisayara virüs bulaşır mı?

Yiğitrrr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonu kablo ile bilgisayara bağladım fotoğraf yüklemek için. Ama fotoğrafları bulamadım bu yüzden WhatsApp Web'den fotoğrafları atıp indirdim ve sonra USB'ye attım ardından sildim. Bilgisayarımda Kaspersky var sizce virüs bulaşma ihtimali var mıdır? Şüphelenmemin sebebi ise Google'a giriyorum bir şey aratıyorum ve şu robot testi çıkıyor resim seçmeli bunu her aratmamda veriyor. Neden bu uyarıyı aldım tarzı bir şey vardı ona bastım kötü amaçlı yazılım vs. bir şeyler diyordu yardımlarınızı bekliyorum. VPN kullanmıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefonu kablo ile bilgisayara bağladım fotoğraf yüklemek için. Ama fotoğrafları bulamadım bu yüzden WhatsApp Web'den fotoğrafları atıp indirdim ve sonra USB'ye attım ardından sildim. Bilgisayarımda Kaspersky var sizce virüs bulaşma ihtimali var mıdır? Şüphelenmemin sebebi ise Google'a giriyorum bir şey aratıyorum ve şu robot testi çıkıyor resim seçmeli bunu her aratmamda veriyor. Neden bu uyarıyı aldım tarzı bir şey vardı ona bastım kötü amaçlı yazılım vs. bir şeyler diyordu yardımlarınızı bekliyorum. VPN kullanmıyorum.

Google verisini silip tekrar deneyin PC'ye virüs bulaşır telefondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı